Pexels/Molly Champion

Takmer každá jedna z nás vo svojom živote zažije toxický vzťah s mužom, v ktorom nie je šťastná a nedostáva toľko, čo by si zaslúžila. V týchto prípadoch býva na vine často práve daný chlap. Nesnaží sa pracovať na partnerstve a čo je horšie, veľakrát ani nevie o tom, že sa jeho polovička trápi.

Aby sme neboli príliš nespravodlivé, toxické dokážeme byť aj my samotné. Nielen v partnerských zväzkoch, ale predovšetkým vo vzťahu k sebe samým. Veľa času trávime na sociálnych sieťach, nerobíme nič produktívne, a aby toho nebolo málo, podliehame rôznym zlozvykom.

Najväčším a najviac toxickým je práve fajčenie. Vzťah k cigaretám si budujeme neraz už v mladom veku, kedy nás ponúknu starší kamaráti. Keďže nedokážeme povedať nie, ťahá sa to s nami dlhé roky. Samozrejme, že sa snažíme prestať, no po chvíli do toho opäť padneme. Je to aj tvoj prípad?

zdroj: Unsplash/Stas Svechnikov

Nemyslíme na to, že kvôli fajčeniu a cigaretám budeme mať žlté zuby alebo že budeme iným ľuďom smrdieť. Môžu sa dostaviť aj zdravotné komplikácie ako kašeľ, problémy s pľúcami a v najhorších prípadoch aj rakovina alebo mŕtvica. Nepomáhajú ani odstrašujúce obrázky na krabičkách tabakových výrobkov.

Určite ti teraz v hlave prúdia výhovorky, prečo s fajčením nemôžeš prestať. Možno máš pocit, že ti pomáha zvládať stres, uvoľníš sa pri tom a taktiež si v spoločnosti iných ľudí, ktorí si cez prestávku vybehnú von zapáliť. Toto ale môžeš mať aj bez negatív, ktoré so sebou cigarety prinášajú.

Stačí hľadať moderné alternatívy a jednou z nich sú nepochybne nikotínové vrecúška ZYN ®. Pretože ty nepotrebuješ samotnú cigaretu na to, aby ti bolo lepšie. Podstatný je pre teba práve nikotín. Budeš sa môcť navyše pochváliť žiarivým úsmevom, tvoje vlasy a oblečenie nebudú smrdieť ako popolník a po schodoch vyjdeš aj bez toho, aby si sa zadýchala.

zdroj: nikotininak.sk

Ako to celé funguje?

Určite si trochu skeptická a nevieš si predstaviť, ako tieto nikotínové vrecúška fungujú. Je to veľmi jednoduché. Vložíš si vrecko pod hornú peru a necháš pôsobiť do 60 minút. Môžeš cítiť jemné štípanie, ktoré je neklamným znakom toho, že sa nikotín začal uvoľňovať. Potom ho jednoducho vyberieš a odložíš pod záchytné viečko balenia.

Ak chceš vyskúšať alternatívu k cigaretám, odporúčame ti vyskúšať nikotínové vrecúška ZYN® mini. Nájdeš medzi nimi tri rôzne príchute, ktoré teraz s kódom ZYNBEZDYMU môžeš ochutnať úplne zadarmo!

Nikotínové vrecúška ZYN® sú vhodné len pre osoby staršie ako 18 rokov, ktoré sú súčasnými užívateľmi tabaku a nikotínu. Ak sa chceš zbaviť negatív z fajčenia cigariet, no nechceš prísť o ten pocit, ktorý ti dodávajú, vyskúšaj tieto vrecúška.

Toto rozhodnutie nebudeš ľutovať a poďakuje sa ti aj tvoje okolie, ktoré sa od teba vzďaľuje vždy, keď si zapáliš. Odteraz budeš môcť chodiť aj do podnikov, ktoré nemajú vyhradené fajčiarske kútiky a nezabúdaj na to, že nebudeš znečisťovať životné prostredie ohorkami, ktoré sa aj tak nedokážu rozložiť. Je to win-win situácia pre všetky strany.

Viac informácií o produktoch nájdeš na Facebook a Instagram alebo na webstránke www.nikotininak.sk

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife