Rozchody sú ťažké vždy. Najmä, ak prídeš o niekoho, koho si naozaj miloval. Ale všetko trvá dočasne, takže aj táto bolesť pominie. Tu ti prinášame pár rád, ktoré ti pomôžu toto ťažké obdobie prekonať.

Priatelia sú rodina, ktorú si vyberáme sami.

Toto pravidlo pozná zrejme každý z nás. Priatelia sú tí najlepší terapeuti. Vždy nás vypočujú, poradia nám, pomôžu a hlavne, rozveselia nás. Preto s nimi tráv čo najviac času, práve oni sú tí ktorí ti toto obdobie pomôžu prekonať zo všetkého najviac. Len si uvedom jednú vec. Boli tu skôr ako tvoja láska, preto aj ak sa rozhodneš po čase randiť s niekým iným, nezabúdaj na nich!

Odmeň sa

Toto pravidlo poteší zrejme najviac ženy. Dopraj si proste niečo po čom dlhšie túžiš, nejaké nové topánky, kabelku alebo šaty. Zájdi si ku kaderníčke, či na kozmetiku. Proste venuj sama sebe niečo, po čom dlhšie túžiš.

Venuj svoj voľný čas najmä sebe

Čas, ktorý venuješ do zlepšovania samého seba je ten najužitočnejší. Preto sa v prvom rade venuj sama sebe. Zacvič si, prečítaj si nejakú skvelú knihu pri ktorej zabudneš na pochmúrne myšlienky. Sprav si horúci kúpeľ s voňavou penou alebo si prerob izbu, čokoľvek je dobre pokiaľ ti to má vyčariť úsmev na tvári.

Zvieratá

Spoj príjemné s užitočným. Choď pomôcť do mestského útulku, alebo si adoptuj nejaké zvieratko. Ty zabudneš na starosti, ono sa ti odovzdá, zahrnie ťa láskou a to najlepšie, pomôžeš mu! Veď zvieratá sú jediná láska ktorá stojí za to 🙂

Zamestnávaj sa čo najviac

Či už sa rozhodneš pre víkendovú párty s kamošmi, alebo výlet s rodinou oboje sú super. To, čo potrebuješ najviac je zamestnávať sa niečím. Pokojne sa pusti do tvorenia nejakého DIY, alebo si prečítaj knihu, ktorú máš už tak dlho položenú na nočnom stolíku. Rob čokoľvek, hlavne nech ťa to zamestná natoľko, aby si nemala čas myslieť na nič iné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.