Zákernosť v mnohých prípadoch nepozná hraníc. Možno je to tým, že sa niekedy nevieme vzoprieť zlosti a svoje negatívne emócie dáme najavo a aj v tej najnevhodnejšej chvíli, napríklad, keď tým dokážeme poriadne ublížiť. Keď príde na lámanie chleba, človek sa dokáže rozhodnúť dokonca i pre pomstu. Vieš, ktoré znamenia zverokruhu majú k tomuto najväčšie sklony? Schválne, čakala by si práve tieto? 

Strelec

Znamenie zverokruhu Strelec. V kolektíve býva vskutku dosť obľúbený, avšak len do momentu, kedy ho niekto niečím nenahnevá. Nezaútočí hocikedy, počká si na takú chvíľu, keď to druhá strana čaká najmenej. Vtedy nemá ani najmenší problém s tým, aby niekomu ublížili. Do tej doby sa správa ako ten najlepší kamarát. Preto by si mala byť ostražitá, ak si sa stala terčom niekoho, kto sa narodil v tomto znamení.

Kozorožec

Ďalšie znamenie zverokruhu, ktoré sa ti môže otočiť chrbtom, kedy by si to najmenej čakala. Síce je Kozorožec veľmi pokojný a len málokedy ho dokáže niečo vyviesť z miery, pokiaľ ide však o to, či má pravdu, vie sa poriadne „pobiť“. Predstav si, že si v skupine ľudí, kde prebieha diskusia, tvoj kamarát, či kamarátka Kozorožec však nesúhlasí s tebou ako aj ďalších ľudia v skupine, čo ti dávajú aj vlastne dosť najavo. Ak by si čakala, že ťa aspoň Kozorožec podrží v tejto kritickej chvíli, opak môže byť pravdou.

Lev

Lev je jednoducho kráľom džungle a práve preto nie je zvyknutý sa nikomu prispôsobovať a správať sa pokorne. Keď sa raz na niekoho nahnevá, pomsta musí byť sladká. A to poväčšine býva vtedy, keď to dotyčný vôbec nečaká. Nezáleží mu ani na tom, čo ho to bude stáť. Keď na to príde, dokáže sa proti tebe obrátiť a z tohto je zrejmé, že sa nebojí bodnúť svojho zdanlivého nepriateľa do chrbta v momente prekvapenia. Veď, nie nadarmo je považovaný za „kráľa“.

 

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.