Romantické gestá jednoducho nie sú pre každého! To, ale neznamená, že takýto človek je zlým partnerom. Skôr len uprednostňuje realitu pred ružovými okuliarmi. V astrológii dokonca existuje niekoľko znamení, ktoré romantiku vyslovene neznášajú. Toto sú oni…

Nosenie kvetov, vyjadrenie lásky na každom kroku… Tomu veľkú váhu nedávajú! Pre nich slovo romantika znamená čosi odlišné. 

Vodnár

Vodnár je mimoriadne inteligentný a kreatívny, no srdcom a dušou romantik teda rozhodne nie je. Vyhýba sa štandardným romantickým gestám, ako napríklad kľaknutie si na jedno kolienko. Svoju náklonnosť skôr vyjadrí nekonvenčnou cestou, niečím, čo nie je pre neho klišé!

Baran

Keď príde čas na romantické gestá, toto vášnivé znamenie stráca záujem. Podobne ako Vodnár, aj Baran sa vyhýba romantike, pretože je pre neho považovaná za nudnú. Väčší význam skôr dáva tomu, aby urobil niečo také, čo by partner ocenil. Takže nečakaj, že sa pre teba muž v tomto znamení postaví pred idúce auto, ako dôkaz veľkej lásky.

Kozorožec

Z romantiky má skôr strach, ako potešenie. I keď je Kozorožec mimoriadne starostlivé znamenie a pre svoju polovičku urobí aj to posledné, romantika mu jednoducho nie je po chuti. Totižto je veľmi praktický a nechce svoj čas a peniaze strácať na zbytočnostiach, ako sú napríklad kvety, ktoré nevydržia možno dlhšie ako dva týždne. Pozor, toto znamenie zároveň neznáša, keď je do niečoho nútené, vtedy má tendenciu sa vyplašiť.

Panna

To, čo je romantické pre Pannu, druhí vnímajú ako stratu času. Aj Panna je praktické znamenie a svoju lásku chce skôr očariť svojou šikovnosťou, radšej opraví pokazené skrinky, poupratuje… V romantike je však naozaj mimo.

Blíženci

Nemá potrebu svoju nekonečnú lásku neustále dokazovať. Jednak, romantiku vníma úplne rozdielne, ako jej rozumejú ostatní. Možno v hlave mu aj iskria tie najlepšie romantické úmysly, ale pre neho je ťažké ich zo seba dostať von. Je dôležité mať s týmto znamením trpezlivosť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.