Častokrát si sama neuvedomuješ tu krásu, ktorú máš v sebe. Zabudla si, aká si je tvoja krása výnimočná. Si vraj príliš tučná, máš silné boky, mohla by si schudnúť, pribrať, mať menej vrások, väčšie prsia, dlhšie nohy… Dnešná doba od nás vyžaduje akúsi dokonalosť. Nie len naša životná rola je dôležitá, musíme stále skvelo vyzerať a ak sa nám na nás niečo nepáči, vyrieši to za nás plastická chirurgia.

Prečo sme zabudli na svoju skutočnú krásu? 

Ty aj ja. My, slovenské devy sme krásne! Avšak nemilujeme svoje „ja“ dostatočne. Neustále sa pozeráme po iných ženách, porovnávame sa a súperime.

Prečo takýto klamný názov článku? Predtým, ako nás odsúdiš, skús sa zamyslieť. Prečo si klikla na tento článok? Neklamme si. Chcela si vedieť, aké sú najkrajšie Slovenky v našej krajine. Chcela si vedieť, ktorá žena je krajšia, prečo je krajšia a kto to vlastne je. Tvoja zvedavosť ťa prinútila pozrieť si to. Chcela si sa porovnávať a zistiť, kto je „lepší“.

Nie, drahá. My v odzadu.sk veríme a vieme, že každá jedna ste krásna! Každá jedna, ktorá teraz číta tento článok je nádherná, keď sa usmieva, keď bojuje, keď spí, keď plače a keď je smutná.

Píšeme pre Vás, snažíme sa Vás motivovať a podporovať, preto ste každá jedna #slovenkadna. Ste našou inšpiráciou s Vašimi príbehmi, s Vašimi skúsenosťami a milujeme Vaše odhodlanie. 

Prosím, nepodporuj ankety ako „Najkrajšia žena sveta“ alebo „Kto je krajší?“. Hlúposť. Každá jedna sme dostali ohromnú a jedinečnú krásu. Skutočne si uvedomuješ, že túto krásnu tvár, ohromné oči, skvelé pery a roztomilý nos máš jedine ty? Žiadna žena na svete nie je ako ty. Žiadna žena nie je krajšia ako ty. Žiadna žena nie je škaredšia ako ty. Prestaň sa porovnávať či kontrolovať.

Zamiluj sa znovu do seba, drahá.

Pretože aj ty si jedna z nás.

Aj ty si #slovenkadna! Označ svoje stories alebo post na Instagrame hashtagom #slovenkadna a daj nám o sebe vedieť!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.