Iba včera skončili Majstrovstvá sveta v hokeji. Ide o športový sviatok takmer celého Slovenska a možno si mu už podľahla aj ty. Hoci sme ti už našich najkrajších hokejistov ukázali, musíme ti ich ešte raz zrekapitulovať, keďže sa k nim pridali ďalší fešáci. Toto sú teda tí najkrajší hokejisti na tohtoročných MS. 

Žiaľ, slovenské mužstvo už dejisko majstrovstiev sveta opustilo, keď vo štvrťfinále prehralo s domácim Fínskom. Napriek tomu sa však môžeme pochváliť chalanmi, ktorí môžu mať bez hanby prívlastok najkrajší hokejisti.

Okrem toho nás tohto roku na MS reprezentovala tá najmladšia zostava v histórii. A možno aj práve preto nie sú všetci zadaní, čo ťa teraz určite potešilo.

Tomáš Tatar

Samozrejme, že náš kapitán si zaslúži prvé miesto v tomto rebríčku. Ide o najstaršieho člena z nášho mladého mužstva. Napriek tomu má iba 31 rokov a narodil sa v Ilave. Hokejovo vyrastal v Trenčíne, kde sa po odchode do dôchodku určite vráti. Trávi tam aj väčšinu svojho neaktívneho športového obdobia, počas letných prestávok, kedy zámorská NHL nefunguje.

Už teda vieš, kde sa pohybovať, ak chceš stretnúť tohto fešáka. Bohužiaľ pre teba, Tomáš má nádhernú priateľku Veroniku, ktorej určite závidí mnoho žien na Slovensku.

Adam Húska

Do našej brankárskej trojky patril aj šikovný 25-ročný Adam Húska. Svoju tvár však na majstrovstvách ukrýval pod maskou, čo je obrovská škoda, keďže vyzerá naozaj perfektne. A to musíš uznať aj sama.

Aj Adam sa však pohybuje skôr v zámorských tímoch, a preto ho na Slovensku uvidíš iba počas leta. Ktovie, možno ani vtedy nie, keďže v Amerike má priateľku Taylor.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.