Ak ti niekedy preletelo hlavou, že v živote nie si dosť dobrá, či to, že ťa nikto nemá rád, pozri tam hore na nich, na hviezdy, ktoré každému znameniu nadelili do vienka vlastnosti, ktoré druhí ľudia obdivujú. Vieš, aké sú tie tvoje?

Baran

Sú oddaní, najmä k ľuďom, ktorých milujú. Len tak ľahko sa nevzdávajú a sú skvelými vodcami. Do každej činnosti spontánne vnášajú veľkú dynamiku, ako aj dravú odvahu, impulzívnu vášnivosť, či optimizmus. Snažia sa jednať úprimne a veľkoryso.

Býk

Sú priateľskí s vycibreným vkusom, nehovoriac o tom, aké skvelé majú organizačné schopnosti. Áno, takí sú Býci. Okrem toho vyznávajú tradičné hodnoty a vždy stoja pevne nohami na zemi.

Blíženci

Ich humor je jednoducho skvelý, preto sú výbornými spoločníkmi. Radi bavia svoje okolie. Strach zo zmeny? Tak to určite nie, dokonca sa jej veľmi rýchlo prispôsobujú. Medzi ich najlepšie vlastnosti patria dokonca aj komunikačné schopnosti.

Rak

Schopnosť starať sa o druhých, či ich citlivosť z nich robia ľudské osobnosti. Azda nikto by sa tak nerozdal pre druhých, ako Raci. Logické uvažovanie a dobrý odhad na financie, aj to dostali do vienka.

Lev

Vyžaruje z nich prirodzená autorita. Ich silná, sebaistá a vodcovská osobnosť z nich predurčuje, aby dosiahli to, čo si zaumienia. Okolo seba vytvárajú pozitívnu auru a vedia pochopiť druhých a zdvihnúť im náladu.

Panna

Toto znamenie jednoznačne patrí medzi poriadkumilovné, ako aj medzi skromné, vľúdne a veľmi priateľské. Panny si potrpia na poctivosť a spoľahlivosť, a taktiež bez boja sa len tak nevzdávajú. Navyše aj Panny patria medzi tých, ktorí vedia uvažovať veľmi logicky.

Váhy

Šarmantné a veľmi spoločenské znamenie. Váhy vedia správne riešiť konfliktné situácie a sú to skutoční diplomati. Okrem toho sa môžu pochváliť aj svojou eleganciou a veľkým zmyslom pre humor.

Škorpión

Škorpióni na oblátku zas nehádžu hneď všetko do jedného vreca. Spoliehajú sa na svoje pocity a nebudujú predsudky. Riadia sa najmä svojou intuíciou.

Strelec

To sú jednoducho optimisti. Zábavní, priateľskí, ktorým sa veľmi často darí vycítiť dobré príležitosti. Strelci sa môžu pýšiť aj perfekcionizmom, ktorý patrí medzi ich najlepšie vlastnosti.

View this post on Instagram

Nice until proven naughty

A post shared by ⠀⠀Mia🎀 (@miarandria) on

Kozorožec

Sú ctižiadostiví, čo im pomáha pri plnení ich snov. Zároveň sú to veľmi praktickí ľudia, ktorí sa vyznačujú aj veľkým zmyslom pre zodpovednosť.

Vodnár

Spontánnosť a schopnosť vykecať sa prakticky zo všetkého, či ich komunikačné schopnosti, ktoré sú priam pozoruhodné. Áno, najmä tým sa vyznačujú práve Vodnári.

Ryby

To, že sú kreatívne ale zďaleka nie je všetko. Empatia so schopnosťou pomáhať druhým je to, čo stojí za obdiv. Taktiež sú nekonfliktní, zakladajú si však na princípoch.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.