Pexels/alleksana

Tak a je to tu! Dnes oslavujeme konečne sviatok všetkých zaľúbených, ktorého sme sa už pár dní nevedeli dočkať. Všetky obchody boli vyzdobené srdiečkami a lákali na zaujímavé darčeky pre naše polovičky. Aj tak to v mnohých prípadoch skončilo pri víne, čokoláde, kvetoch alebo nejakej plyšovej hračke.

Na týchto darčekoch nie je vôbec nič zlé, iba že sú trochu klišé a také už viac menej očakávané. Mnohé ženy určite poteší niečo, čo vôbec nepredvídali a o to viac si cenia, že im ich partneri chceli urobiť radosť.

Niekedy to ale môže dopadnúť aj úplne inak – hotovou katastrofou. Určite sa ti už niekedy stalo (a možno nie vyslovene na Valentína), že si pre teba tvoj frajer pripravil netradičné prekvapenie, ktoré sa minulo účinku a viac ťa skôr rozčúlilo, prípadne v tom lepšom prípade iba pobavilo.

Po najhorších vianočných darčekoch sme nemohli vynechať ani tento sviatok. Skrýva v sebe množstvo námetov a zároveň aj sklamaných žien. Ďakujeme, že ste sa s nami rozhodli zdieľať to najhoršie, čo ste počas uplynulých sviatkov sv. Valentína prežili. Niekedy išlo o naozaj riadne trapasy a pohromy.

Nezabúdaj, že tieto ankety v rámci rubriky Story of my life pribúdajú na našom Instagrame každú nedeľu. Pokojne sa zapájaj aj ty, pretože všetky odpovede sú anonymné a tak to aj zostane.

Teraz sa už poďme pozrieť na to najhoršie z najhoršieho, čo ste na Valentína zažili.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating