Vzťahy vôbec nie sú jednoduché. Pokiaľ narazíš na nesprávneho muža, môže byť k tebe neúprimný, hrubý, egoistický a taktiež ti môže klamať.

V tomto horoskope sa dozvieš, o čom najčastejšie klamú muži. Súvisí to s ich charakteristikami podľa zverokruhu a najväčšími sklonmi. Každý chce predsa v očiach svojej vysnívanej ženy či svojho okolia vyznieť čo možno najlepšie, a preto každé znamenie zvykne niečo o sebe prikrášľovať.

Baran

O tom, ako sa skutočne má. Muž v znamení Barana pred ostatnými nevyjadruje svoje emócie. Preto pri ňom môžeš nadobudnúť pocit, že ti niečo tají alebo nie je úprimný. V skutočnosti len nechce priznať to, ako sa cíti.

Býk

Klame o tom, koľko má práce. Zvyčajne sa chlap v znamení Býka tvári, že je nad vecou a nemá veľa povinností. Avšak, opak je pravdou. Úloh má nad hlavu, len prokrastinuje a nechce sa mu ich plniť. Nemá zodpovedný prístup k životu.

Blíženci

Muž v znamení Blížencov klame najčastejšie o svojej minulosti. Rád prikrášľuje a myslí si, že mu na to nikto nepríde. Vyhovuje mu to, pretože sa pred každou novou známosťou môže hrať na niekoho iného.

Rak

O počte partnerov. Chlap v znamení Raka je stará dobrá klasika. Nikdy svojej partnerke úprimne nepovie, koľko mal žien. Či už to je známosť na jednu noc, vážny vzťah alebo aj budúca manželka. Chce byť vždy za toho správneho a lojálneho.

Lev

O tom, do koho je skutočne zamilovaný. Muž Lev to nikdy neprizná, aj keď máva často platonické lásky. Radšej bude o tom klamať a povie, že nie je zamilovaný do nikoho iného, než do svojej priateľky. Potrebuje svoje istoty, ktorá predstavuje jeho polovička. Avšak rád si uletí za inými.

Panna

Pred ženami to tento muž hrá na veľkého šéfa, no v skutočnosti sa všetkého bojí. Ani zďaleka nemá také skúsenosti, o ktorých rozpráva a pýši sa nimi. Je to však pre neho pohodlnejšie, pretože týmto spôsobom získa veľa priateľov.

Váhy

O tom, ako sa cíti. Muž v znamení Váhy má psychické zdravie ako na hojdačke. Raz je to s ním dobré, raz zlé. Vždy, keď to je zlé, klame. Neprizná to ani svojim rodičom či súrodencom, pretože by to považoval za zlyhanie.

Škorpión

O svojom sebavedomí. Pokiaľ poznáš chlapa v znamení Škorpióna, minimálne raz si si musela povedať, že má veľké sebavedomie. Avšak, to nie je pravda. Klame a len sa pretvaruje, pretože v skutočnosti je jeho sebavedomie veľmi nízke.

Strelec

Klame o svojich zážitkoch. Strelec má v podstate veľmi nudný život. Cez víkendy je väčšinou doma, upratuje a pomáha rodine. Potenciálnej priateľke klame o tom, ako trávi voľný čas, pretože si myslí, že ak by povedal pravdu, bol by pre ňu nudný a nezáživný.

Kozorožec

O svojich koníčkoch a záľubách. Muža Kozorožca nebavia aktivity, ktoré bavia „normálnych“ chlapov. Má záľubu v úplne niečom inom, preto o tom klame. Myslí si, že by sa mu za to ostatní vysmiali a nepovažovali by ho za skutočného muža.

Vodnár

Najčastejšie klame o tom, ako je na tom finančne. Nedokáže povedať pravdu, pretože vie, že by sa musel hanbiť. Nie je to správny prístup, pretože neskôr, keď na to príde jeho priateľka, bude veľmi prekvapená. Týmto si môže Vodnár pokaziť celý vzťah.

Ryby

Aj keď muž v znamení Ryby momentálne nikoho nemá, klame o tom. Cíti sa úboho za to, že je sám, keď sú ostatní vo vzťahoch a užívajú si lásku od milovanej osoby. Klamstvá o ľúbostnom živote sú na dennodennom poriadku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.