pixabay.com

Ako nájsť toho správneho partnera podľa znamenia? Pokiaľ sa riadiš najmä zverokruhom, toto by si mala o jednotlivých znameniach vedieť. Tieto znamenia sa k sebe hodia najlepšie a je veľká pravdepodobnosť, že ich vzťah im vydrží do konca života.

Rak a Škorpión

Dve rozdielne osobnosti, no aj tak si navzájom najlepšie rozumejú. Tu preto platí staré známe pravidlo – protiklady sa priťahujú. Navzájom sa skvele dopĺňajú, čo nejde jednému, ten druhý to zas dokonale ovláda. Majú dokonca rovnaké ciele, takže sú skvelými partnermi aj v profesijnom živote.

Ryby a Ryby

Úžasne k sebe pasujú, pretože sú navzájom spriaznenými dušami, ktoré nič za svete nedokáže rozdeliť. Našli v tom druhom presne to, čo im kedy v láske chýbalo. Nesmierne sa dopĺňajú a sú na tej istej vlne. Spoločne nájdu svoje šťastie a lásku, ktorá dokáže prenášať aj hory.

 

Baran a Strelec

Obaja sú beznájdenými romantikmi, takže spoločne nájdu presne to, čo im chýba. Sú dokonalými partnermi, najmä vďaka láske a rešpektu, ktorý si navzájom preukazujú. Sú empatickí a rozumejú potrebám toho druhého, ktoré vzápätí dokážu aj naplniť. Problémom však je, že všetko emotívne prežívajú, čo častokrát môže viesť k nekončiacim hádkam.

Panna a Kozorožec

Obaja partneri v tomto vzťahu sú mimoriadne ambiciózni a tvrdo pracujú, aby dosiahli všetky svoje vytúžené ciele. Nebojsa sa otvoriť dušu jeden druhému a vyrozprávať sa, keď to najviac potrebujú. Majú spoločné záujmy, takže budú spolu nesmierne šťastní.

Lev a Váhy

Tieto znamenia milujú vlastnú osobnosť natoľko, že chcú byť vždy stredobodom pozornosti. To občas môže viesť k vzájomným hádkam, no aby pred verejnosťou pôsobili ako dokonalý pár, snažia sa svoju lásku prežívať harmonicky.

 

Býk a Rak

Tieto dve znamenia vytvárajú asi ten najdokonalejší pár z celého zverokruhu. Majú podobné hodnoty a ciele a užívajú si prítomnosť jeden druhého. Milujú teplo domova, vo vzťahu uprednostňujú lásku, vernosť a podporu milujúceho partnera. Tento vzťah je obrazom dokonalého súznenia dvoch duší. Navzájom sa budú rozmaznávať, podporovať a vyjadria si spoločnú náklonnosť.

Kozorožec a Kozorožec

Aj toto spojenie je veľmi ideálne, pretože kozorožci sú nesmierne ambiciózne znamenia. Urobia tak všetko pre to, aby si každý z nich naplnil svoje sny a budú si navzájom pomáhať. Rozumejú potrebám toho druhého a pracujú ako tím. Sú verní a svoj vzťah sa snažia ochrániť pred rôznymi intrigami.

Blíženci a Ryby

Tieto stvorenia sú mimoriadne emocionálne založené a súcitné. Chápu potreby jeden druhého a neboja sa otvoriť svoju pravú dušu pred svojím partnerom. Skrátka sú sami sebou a to je vo vzťahu nesmierne dôležité. Ryby robia rozhodnutia, nad ktorými premýšľajú a blíženci sú vždy sami sebou, čo znamená, že občas sú ich rozhodnutia nelogické. Takýmto spôsobom sa obe znamenia skvele dopĺňajú.

 

Strelec a Strelec

Fungujú spolu dokonale, len málokedy sa dostanú do problémov. Spoločne si dokážu zariadiť všetko tak, aby to vychádzalo podľa ich predstáv. Takmer nikdy sa nehádajú, vždy sa dokážu spolu skvelo zasmiať a vždy vedia, čo presne majú spolu robiť.

Baran a Blíženci

Vďaka vzájomnej láske je ich vzťah dokonalý. Nikdy sa spolu nenudia, vždy vedia, ako nájsť tu pravú zábavu pre oboch. Milujú pokoj a teplo domova, čo znamená, že bežnú noc trávia zababušení v deke, s miskou pukancov v rukách a pozeraním seriálov. Spolu žijú svoje vysnívané dobrodružstvo a ich vzťah je pravým adrenalínom.

Váhy a Škorpión

Škorpión je veľmi emotívny a svoje emócie vyjadruje naozaj intenzívne. Znamenie Váhy je naopak pokojné a všetko sa snaží vyriešiť s chladnou hlavou. Preto k sebe pasujú ako čokoláda a šľahačka. Nelipnú navzájom na sebe, vďaka čomu sú vo vzťahu oveľa samostatnejší. No aj napriek tomu sú však spolu častejšie.

 

Býk a Ryby

Realista a snílek. Tak by sa dalo charakterizovať spojenie týchto dvoch znamení. Aj napriek odlišnostiam sú jeden pre druhého ako stvorení. Podporujú sa a milujú. Presne vedia, čo ten druhý potrebuje. To ich spája a tak dokážu ako pár žiť aj do konca života.

Blíženci a Váhy

Sú úžasnými priateľmi. Milujú jeden druhého a nedokázali by bez seba existovať ani minútu. Sú kompatibilní a svoj voľný čas trávia spoločne, kde obaja vykonávajú rovnaké aktivity.

Baran a Panna

Obaja zbožňujú dobrodružstvo. Baran rád plánuje spoločné výlety a Panna si ich plnými dúškami užíva. Existuje medzi nimi dokonalá harmónia a žijú naozaj krásny spoločný život.

 

Škorpión a Kozorožec

Opäť protiklad, ktorý však spolu dokonale ladí. Kozorožec čaká na niekoho, kto túži po serióznom vzťahu a Škorpión je na vážny vzťah viac ako pripravený. Kozorožec je chápavé, pozorné a štedré znamenie a to Škorpión potrebuje viac ako soľ.

Býk a Kozorožec

Prírodné živly, z ktorých sú dokonalí spojenci. Majú spoločné ciele a istú dávku húževnatosti. To znamená, že urobia všetko preto, aby bol ten druhý šťastný. Spoločnými silami dokážu prejsť aj na kraj sveta.

Váhy a Ryby

Tento pár je tým najsilnejším zo všetkých párov. Pre každého je najdôležitejšia vo vzťahu vernosť a sú nesmierne empatickými stvoreniami. Sú zohraní – pokiaľ je jeden dole, ten druhý ho dvíha. Je viac než pravdepodobné, že sa vezmú, budú mať kopec detí a ostanú spolu do konca života.

 

Vodnár a Vodnár

Vodnárom veľmi pomáha, pokiaľ sú vo vzťahu s osobou rovnakého znamenia. Mentálne sú na tej istej vlne a spoločne si vytvoria dokonalé romantické spojenie, ktoré im mnohí závidia.

Škorpión a Ryby

Škorpión je chladný a svoje city dáva zriedkakedy najavo. Neradi dôverujú ľuďom a len málokoho si pustia k telu. Vždy chce byť vo vzťahu dominantným partnerom. Aj napriek tomu sa do neho znamenie Ryby dokáže zamilovať. Preukazuje mu svoju nikdy nekončiacu lásku a je ochotné preňho spraviť naozaj čokoľvek.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating