Existujú ľudia, ktorí sa idú priam pobiť o pozornosť ľudí, radi sa s nimi rozprávajú. Jednoducho z druhých ľudí nemajú obavy. Avšak existujú aj takí ľudia, ktorí sú praví opak a akákoľvek pozornosť ich dokáže dostať do rozpakov a hanbia sa aj za ušami. Vyvoláva to u nich nepríjemné pocit a snívať, že oni ťa oslovia ako prví, tak to zrejme budeš čakať márne.

Dnes ti prinášame hanblivé znamenia zverokruhu, ku ktorým si musíš nájsť cestu prvá ty, inak sa asi do reči nikdy nedostanete.

Rak

Človek narodený v tomto znamení zverokruhu patrí vo všeobecnosti medzi najcitlivejších. No zároveň má obavy i z ľudí a ich spoločnosti. Vo svojej podstate je to veľmi dobrosrdečné znamenie, no ak si niekoho pripustí k telu, musí mu dôverovať. Ale i tak nečakaj, že by práve Rak urobil prvý krok. Hanbí sa prvý rozprávať nehovoriac, keď má hovoriť o svojich pocitoch. Pri Rakovi potrebuješ poriadnu dávku trpezlivosti, ale keď zbúra „hanblivú“ stenu, vtedy ti ukáže jeho úžasnú stránku!

Panna

Poriadkumilovné znamenie, ktoré sa tiež radí medzi hanblivcov. Najväčšie obavy má Panna z otázok, pretože nemá veľa času rozmýšľať nad slovami a toto znamenie to má v povahe, že potrebuje mať premyslené slová, aby pôsobilo inteligentne. Samozrejme, vo svojom vnútri je to romantická duša plná snov a predstáv. A ani nudiť sa s ňou ľudia nenudia, ale opäť, musia si k nej nájsť cestu.

Ryby

A posledné znamenie, ktoré ukončí tento zoznam, sú Ryby. Pokojné a citlivé znamenie, pri ktorom ale tiež nečakaj, že by malo odvahu ťa osloviť, i keď sa mu (ak berieme do úvahy mužov) budeš páriť. City pred svetom schováva a málokedy sa stane, že ich vysloví nahlas. Rovnako tak vie Ryby priviesť do rozpakov aj konverzácia s cudzími ľuďmi. Ako predošlé znamenia, i on potrebuje poznať dosť dobre dotyčného, aby sa prekonal.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.