Pexels/Martin Péchy

Schválne, rada sa delíš o svoje veci, jedlo a tak ďalej? Ak áno, tak potom sa tešíme, že máš tak prajné srdce. Ale existujú ľudia, ktorí jednoducho nedoprajú druhým nič, nehovoriac veci, ktoré vlastnia. Už sa cítia zle aj pri tom, keď majú len na chvíľku niečo niekomu vypožičať.

Dokonca hviezdy šuškajú, že znamenia zverokruhu, ktoré ti spomenieme nižšie v článku, patria medzi najlakomejšie z celého zverokruhu. Takže, len tak otázka pomimo. Našla si tam svoje znamenie?

Kozorožec

Začneme znamením Kozorožec. Miluje, keď má všetko pod kontrolou a nerád sa delí o svoje veci. Čo je jeho – patrí jednoducho len jemu. A druhí by nemali siahať na to, čo im nepatrí. Občas sa stane, že neberie do úvahy ani to, čo si myslia ostatní a presadzuje len svoje záujmy. Taktiež vie byť tvrdým kritikom. On sám ale nemá rád, keď ho niekto kritizuje. A áno, nájde sa toho mnoho, čo by sa dalo okomentovať negatívne.

Strelec

Neohľaduplné znamenie, ktoré je ešte k tomu aj lakomé. Podobne ako predošlé znamenie, aj Strelec málokedy berie do úvahy druhých. Má rád, keď sa nikto nedotýka jeho vecí. Proste nemá rád, keď cudzí siaha na veci, ktoré mu nepatria. Zároveň je nedôverčivý. Obáva sa aj toho, že pokiaľ by niečo niekomu požičal, dotyčná osoba mu to už nevráti. Preto nič nedáva, ale ani neočakáva. Aspoň, že tak.

Vodnár

Nevyspytateľný Vodnár, ktorý nerád dáva niečo ostatným. Rád prijíma, ale nerád dáva. Čo ale nie je veľmi dobrá vlastnosť. Nikto netvrdí, že má rozdať teraz všetko, čo vlastní, ale ani lakomstvo nie je zrovna vlastnosť, ktorá by stála za obdiv. Práve prajnosť je to, čo pomáha spevniť medziľudské vzťahy. No s Vodnárom je to v tomto veľmi zložité. Je tvrdohlavý a nerád sa ešte k tomu aj prispôsobuje. Preto sa dostal do tohto zoznamu lakomých znamení zverokruhu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy