rande vo vzťahu

Dokonalý partnerský vzťah nejestvuje. V každom jednom sa objavia všakovaké, hoc len i malé škriepky, a je to úplne v poriadku. Avšak predsa existujú veci, ktoré sú pre mužov vo vzťahu neodmysliteľné. 

Samozrejme, že každý jeden zväzok si vyžaduje snahu a úsilie z obidvoch strán. A platí to rovnako ako pre nás ženy, tak i pre naše drahé polovičky. Nie všetci  muži však dokážu svoje predstavy či potreby vo vzťahu definovať alebo hovoriť o nich. I napriek tomu sú pre nich veľmi potrebné a od svojej partnerky ich očakávajú.

Ktoré veci sú pre mužov vo vzťahu skutočne dôležité?

Na prehnanú žiarlivosť vo vzťahu zabudni

Tá prirodzená patrí ku každému vzťahu, avšak na tú prehnanú zabudni. Muži takéto typy žien vo svojom živote v žiadnom prípade nepotrebujú. Maj sa preto na pozore, ak sa táto vlastnosť vo veľkej miere nachádza aj u teba. Ako ty si potrebuješ so svojou kamarátkou poklebetiť na káve, rovnako to potrebuje aj tvoj drahý s kamarátmi na pive.

Buď sama sebou a tiež samostatná

Áno, majú radi presne tú ženu, do ktorej sa zamilovali. Preto, ak si si ho chcela získať na vlastnosti, s ktorými sa v skutočnosti “nekamarátiš”, veľmi rýchlo sa odrazia práve vo vzťahu. Buď sama sebou a nikdy sa na nič nehraj. Ak tvoj partner zistí, že si navyše samostatná a nepotrebuješ byť vo všetkom závislá na ňom, potom máš vyhraté aj u neho. Muži naozaj majú takéto ženy radi.

Zaujímaj sa a rešpektuj ho

Naozaj, oni sa občas len tak tvária, ale v skutočnosti im imponuje žena, ktorá sa o nich a ich život zaujíma. A nielen to. Nabudiť ch dokáže aj naša starostlivosť, samozrejme, nie prehnaná. Podobne je to aj s rešpektom, pochopením, či uznaním. Aj to sú veci, ktoré tak radi vnímajú práve muži u svojich polovičiek.

dvojica na pláži
zdroj: Pexels/Asad Photo Maldives

Buď preňho vo vašom vzťahu jedinečná

A to práve v spoločnej spálni. My ženy si to často neuvedomujeme, no množstvo vzťahov stroskotáva práve na tejto dôležitej veci. Muži milovanie zbožňujú a pokiaľ ho nenájdu u svojej partnerky, smerujú inam. Na túto vec nezabúdaj a dovoľ mu cítiť a vnímať aj týmto spôsobom.

Naposledy sme sa venovali téme, ako si udržať záujem partnera. V prípade, že by si sa rada inšpirovala, určite si nezabudni prečítať tento náš článoček. 

Viac z kategórieDating