Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Tiež len krútiš hlavou nad tým, ako sa ľudia môžu a vôbec chcú natáčať pri sexe? Portál Metro zistil 4 dôvody, prečo to robia. Zaručene zostaneš prekvapená.

Milujeme život po telefóne

S narastajúcim používaním telefónov a najmä komunikácie cez sociálne média, sú ľudia čoraz viac otvorení a bez zábran. Posielajú si navzájom nahé fotografie, nahrávajú krátke videá o tom, ako sa vyzliekajú alebo si prinajmenšom pošlú nejaké pikantnú hlasovú správu.

Čoraz viac sa pre mladú generáciu stáva sex cez telefón „normálnejší“. Odborníčka na sex a vzťahy, Anabelle Knightová, hovorí: „Buďme úprimní, celé naše životy zachytávame na smartfóny, tak prečo nie aj sex? Je veľa párov, ktoré sa na seba následne dívajú na videu a majú znova sex, pretože je to pre nich vzrušujúce,“ vysvetlila pre Metro.

Sme tak trochu narcisi

Ďalším dôvodom, prečo sa ľudia radi natáčajú pri sexe je, že sú tak trochu narcisi. Milujú sa dívať na sex, kde v sú spoločne so svojim partnerom v hlavnej úlohe. Viac ako pornohviezdy, potrebujú vidieť seba so svojou partnerkou. Odborníčka na vzťahy, Becky Spelmanová, sa k tomu vyjadrila nasledovne: „Množstvo ľudí v sebe môže mať určitý level narcizmu, preto sa nakrúcajú a následné dívajú na videá, na ktorých majú sex alebo masturbujú.“ 

zdroj: unsplash.com

Máme radi pozerať sa na seba

Ak si si myslela, že horší človek ako narcis, nemôže byť, toto prečká tvoje domnienky. Existujú totiž aj ľudia, ktorí milujú pozerať sa výlučne len a len na seba. Možno ťa takýto partner presvedčí, aby si sa zúčastnila na natáčaní sexuálneho videa, no moc si nenamýšľaj. Partnerku v celku ignoruje. Nevie sa totiž nabažiť pohľadom na seba samého a na činnosť, ktorú vykonáva.

Chceme zažiť nové dobrodružstvo

V dlhodobom vzťahu sa môže stať, že sa partneri začnú nudiť. Výnimočné chvíle sa premenia na stereotyp, to je už len kúsok od toho, aby stratili sexuálny apetít. Preto sa občas rozhodnú zariskovať – rozhodnú sa natočiť pri tom, ako vykonávajú pohlavný styk. A či vďaka tomu zmizne nuda zo spálne? Ťažko povedať. Minimálne sa pri tom zabavia a zasmejú. Väčšinou páry video aj hneď vymažú, lebo sa nezhodovalo s ich predstavami o tom, ako pri styku vyzerajú.

 

Zdroj: metro.co.uk, telegraph.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.