Ruku na srdce a úprimne, nie každý muž je dobrý milenec. Niektorí majú v tejto aktivite veľké medzery, ktoré môžu naštrbiť celý vzťah. Dnes ti však predstavíme mužské znamenia, ktoré sú v s*xe najlepšie.

Ak chceš zažiť ohňostroj v posteli, vyberaj si podľa nich.

Škorpión

Škorpión nesmie v ničom zaostávať. Tento vášnivý muž by sa dokázal milovať celý deň bez prestávky. Nehovoriac o tom, koľko veľa má skúseností. Jeho záhadnosť ťa bude priťahovať, a v posteli ho budeš chcieť skúmať viac a viac. Nemá však len vášeň pre s*x a milostné radovánky.

Vie sa zapáliť pre každú vec, ktorá ho zaujíma. Skvelý milenec je preto, pretože všetko musí robiť na 100 %. Dá si na tebe záležať.

Strelec

Optimistický Strelec to v posteli naozaj vie. Nemôžeš však od neho čakať trvalý vzťah alebo záväzok, pretože si na tieto zväzky nepotrpí. Oveľa radšej si užíva s hocikým, koho stretne. Jeho vášeň je silná a nikdy sa nedokáže unaviť.

Počas s*xu vie byť nežný a dopriať ti slasť, no taktiež vie byť tvrdý a urobiť ti to tak, že si na druhý deň nesadneš. Pokiaľ ho chceš mať vo svojom živote dlhšie, buď stále sama sebou a nemeň sa.

Lev

Šarmantný Lev si potrpí na tom, aby vládli pravidlá aj v posteli. Nie však vymyslené, presne podľa neho. Keď sa nimi budeš riadiť, aj keď ti prídu hlúpe, Lev ti ukáže, čo všetko v ňom je. Lev je jediné znamenie z horoskopu, ktoré nechce do postele iniciatívnu ženu. Kontrolu tam musí mať jedine on, inak nie je vo svojej koži.

Zažiješ s ním rôzne polohy, na rôznych miestach a s rôznymi hračkami. Rozhodne bude s*x s Levom to najlepšie, čo sa ti za celý vzťah stane.

Býk

Silný muž v znamení Býka ti ukáže, kde je tvoje miesto. Pokiaľ s ním budeš vo vzťahu, nemôžeš očakávať, že s milovaním počkáte až do svadby. Najradšej by z teba strhol šaty už na prvom rande. Je neustále vzrušený, dokáže sa pomilovať na každom mieste a vôbec mu neprekáža, že niekedy môže mať aj divákov.

Jeho spôsoby s*xu sú veľmi surové, živočíšne a vášnivé. Nikdy ťa to s ním nebude nudiť, pretože vždy príde s niečím novým.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.