Najlepší milenci

Ruku na srdce, nie všetci muži sú dobrí milenci. Niektorí majú v tejto aktivite veľké medzery, ktoré môžu naštrbiť celý vzťah. Dnes ti však predstavíme mužské znamenia, ktoré sú v s*xe najlepšie. Ak chceš zažiť ohňostroj v posteli, vyberaj si podľa nich. 

A pokiaľ ho nechceš ani ty sklamať, prečítaj si náš článok s radami, ako uspokojiť muža ústami. Ver tomu, že tomu žiaden neodolá. Nauč sa to robiť ako profíčka.

Toto sú najlepší milenci

Škorpión

Škorpión nesmie v ničom zaostávať. Tento vášnivý muž by sa dokázal milovať celý deň bez prestávky. Nehovoriac o tom, koľko veľa má skúseností. Jeho záhadnosť ťa bude priťahovať a v posteli ho budeš chcieť skúmať viac a viac. Nemá však len vášeň pre s*x a milostné radovánky.

Vie sa zapáliť pre každú vec, ktorá ho zaujíma. Skvelý milenec je preto, pretože všetko musí robiť na 100 %. Dá si na tebe záležať.

Žena a muž majú priateľstvo s výhodami
zdroj: Pexels/Vitaliy Izonin

Strelec

Optimistický Strelec to v posteli naozaj vie. Nemôžeš však od neho čakať trvalý vzťah alebo záväzok, pretože si na tieto zväzky nepotrpí. Oveľa radšej si užíva s hocikým, koho stretne. Jeho vášeň je silná a nikdy sa nedokáže unaviť.

Počas s*xu vie byť nežný a dopriať ti slasť, no taktiež vie byť tvrdý a urobiť ti to tak, že si na druhý deň nesadneš. Pokiaľ ho chceš mať vo svojom živote dlhšie, buď stále sama sebou a nemeň sa.

365 dní
zdroj: Instagram/365dnimovienetflix

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating