Okruh našich blízkych priateliek tvoria rôzne osobnosti. Tak, ako je každá z nás iná, sú iné aj naše najlepšie kamošky. Práve tá rozmanitosť je na tom najlepšia – ako partia sa môžete perfektne dopĺňať. V tej tvojej by nemali chýbať najmä tieto 3 typy kamošiek. Pretože ich potrebuje mať v živote naozaj každá z nás. 

Tá, ktorá tu bola vždy

Za tvoj život sa ti v ňom objavilo mnoho nových tvárí. Kamošky zo strednej vystriedali tie z vysokej. V práci spoznáš ďalšie zaujímavé ženy. No nikdy nestrať kontakt s tou, s ktorou sa poznáš už dlhé roky. Máte za sebou veľa spomienok a vždy sa budete mať o čom porozprávať.

Aj keby ste sa videli raz za rok, vždy to bude vyzerať, že sa váš život neposunul o roky vpred. Priateľstvá z detstva sú spojené silným putom a znamenajú pre nás viac, ako by sa ti mohlo zdať.

Stelesnená zábava

Život nie je len o vážnych veciach a preto si ho treba poriadne užiť. Práve preto je stvorená ona. Je to tá kamoška, ktorá miluje párty život, ktorá sa ničoho nebojí a častokrát ťa dostane do poriadneho adrenalínu.

Dobrodružstvo je jej druhé meno a núdza o hlasný smiech pri nej veru nehrozí. Počuješ ju skôr, ako vidíš a nemá problém získať si pozornosť úplne cudzích ľudí. Ak by jej nebolo, prišla by si o toľko zážitkov!

„Mamička“ z partie

Každá správna partia musí mať jednu mamičku. Je to tá kamoška, ktorá tu je pre teba vždy, keď to potrebuješ. Postará sa o teba, keď to na párty preženieš, po oslave upratuje, pretože je zodpovedná. Dá ti správnu radu vtedy, keď sa chystáš urobiť poriadnu hlúposť a vždy si vypočuje tvoje srdcervúce výlevy.

Vieš, že tajomstvá udrží, pretože je tvojou bútľavou vŕbou. S ňou si užívaš tie pokojné obedy a filmové večery. Nie je s ňou ale nuda, je to tá istota, ktorú v živote potrebuješ.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.