Pexels/Sandro Crepulja

Žena, ktorá je schopná milovať ťa, je veľký dar. Nech si ju už stratil pre akýkoľvek dôvod, nebolo to správne rozhodnutie. Podobnú ženu nestretneš a už ju nikdy nebudeš mať.

Táto žena ti vedela dať lásku, ktorú ti nedá nikto na svete. No ty si na to nebol pripravený. Zľakol si sa a odišiel si od ženy, ktorá bola schopná milovať ťa a ani raz o tom nezapochybovala. Ty si mal pochybnosti a bál si sa.

Ona sa pred tebou nikdy nepretvarovala a bola sama sebou. Mala otvorené srdce, ktoré bolo pripravené milovať ťa celý život. Ty si sa však stiahol, pretože si na to nebol pripravený. Nebol si pripravený na takú veľkú a ohromnú lásku, ktorú ti mohla dať.

Stratil si ženu, ktorá by bola schopná obetovať všetko za to, aby si bol šťastný. Bola schopná uprednostniť tvoje potreby, nedívala sa na seba a dopriala by ti toľko priestoru, koľko by si chcel.

Ona potrebovala jedine teba. Nemala v úmysle ťa opustiť a ísť hľadať dokonalého muža niekde inde – ona toho dokonalého muža videla v tebe. Bol si jej hrdina, bol si jej rytier, bol si jej kráľ a verila, že budeš aj jej budúci manžel.

Avšak, ty si ju stratil a odišiel si. Nedá sa to nazvať inak, než zbabelosť. Nebol si dosť silný na to, aby si sa o takúto ženu postaral, pretože si nechcel. Nemal si záujem a nechcelo sa ti na vzťahu pracovať.

Dá sa to povedať aj tak, že ty si prehral, no ona vyhrala. Hoci ťa milovala najviac na svete a myslela si, že s tebou našla životné šťastie, ona ho ešte len nájde a bude 100-násobne väčšie, než mala pri tebe. Avšak ty si stratil niečo, čo niekto hľadá celý život.

Dúfam, že keď stretneš ženu, s ktorou to (podľa teba) bude stáť za to, nebudeš ju brať ako samozrejmosť a budeš si ju vážiť minimálne tak veľmi, ako si ťa vážila žena, ktorú si stratil.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating