S pocitom toho, že si prežila včerajšok, nech bol akýkoľvek, dobrý či zlý, zobuď sa. Vstávaj do nového dňa s úsmevom na tvári a pokojom v duši. A ak sa behom dnešného dňa stane čokoľvek, nedaj tomu šancu, aby ti to pokazilo celý deň.

Keby si mala na účte 86 400 eur a niekto by ti z neho ukradol 100, urobila by si všetko pre to, aby si tých 100 získala späť? Vo väčšine prípadov nie. Takýmto spôsobom ži aj svoj život. Deň má 86 400 sekúnd a iba kvôli tomu, že sa nejaká sekunda tvojho dňa stane nešťastnou, si plánuješ zničiť aj zvyšných pár desaťtisícok? To je čistá hovadina.

Usmej sa. Podľa štúdií, ak sa budeš usmievať a nahovárať svojej hlave, že si šťastná, tvoja hlava tomu uverí. Ale to je len ďalšia čistá hovadina. Načo si niečo nahovárať. Čo tak byť rovno šťastná? Ako sa začať úprimne milovať?

Spýtaj sa samej seba, či to, čo ťa urobilo nešťastnou, naozaj stálo za tvoj drahocenný čas. Áno? Okej, tak bojuj. Ak vieš, že si tú chybu urobila ty, priznaj si ju. Ale ak nie, nie je čo riešiť. Prečo by si mala strácať čas ľuďmi, vecami alebo činnosťami, ktoré ti nedávajú pocit bezpečia a lásky? Prečo by si mala strácať čas niečím, čo ťa nemotivuje? Neposúva ťa ďalej, ale naopak ťahá ťa dole?

Nerob nič, v čom sa necítiš komfortne. Nevystupuj zo svojej bezpečnej zóny, pokiaľ to ty sama nechceš a nenechaj sa druhými ovládať. Si žena. Už len to slovo ,,žena“ má v sebe silu. Ty máš v sebe silu. Môžeš byť taká mocná, aká len budeš chcieť byť. Všetko je v tvojich rukách.

Miluj sa. Nevieš, ako na to? Všímaj si na sebe detaily. Všímaj si, aká si jemná a nežná. Každá žena to v sebe má. Všímaj si, čo z teba vyžaruje. Všímaj si aká si krásna, nádherná. Si nádherná.

Zobuď sa, pozri sa do zrkadla a povedz si ,,Som nádherná.“ Vieš prečo? Lebo je to pravda. Nič nie je viac ako krásna, silná a sebavedomá žena. Buď jednou z nich. Usmej sa a vykroč.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.