unsplash.com

O penise toho my ženy veľa nevieme. Možno aj preto, lebo nám je trápne o tom niečo zisťovať. Našťastie, tento článok ti prináša zaujímavosti, ktoré si sa s veľkou pravdepodobnosťou hanbila opýtať aj ty, no mala by si ich rozhodne vedieť. Preto sa pohodlne usaď… Toto sú záhady mužského orgánu!

Už samotný veľký mysliteľ Sofokles tvrdil, že každý majiteľ tohto orgánu by sa mal radiť medzi bláznov. K tomuto múdremu názoru dospel preto, lebo muž pri premýšľaní používa penis a nakoľko on bol tiež mužom, vedel presne, o čom hovorí. No nie? S týmto poznatkom dokonca súhlasil aj anglický spisovateľ Tom Hickman, ktorý vo svojej knihe Božská záležitosť píše, že mužská populácia je mix dvoch častí (namysli máme chlapa ako jedna časť a jeho orgán ako druhá). No a práve tento „nástroj“ mužnosti v nohaviciach mu vo väčšine prípadoch ovplyvňuje myšlienky, či samotné správanie. Veď určite si to postrehla aj ty, že v 99% prípadoch muž nie je viac chytrejší, nápaditejší ako v momente, keď sa ti chce dostať do nohavičiek.

Ďalej… Tušila si, že chlap je geneticky naprogramovaný tak, že ho trápi veľkosť jeho prirodzenia až tak, že sa preto znepokojuje? Takí Gréci si s tým však až takú ťažkú hlavu nerobili. Ich výbava, aj keď bola ako malý kohútik, im totálne stačila a boli s ňou i stotožnení. Pre nich veľký penis bol skôr niečo ako hrôzostrašné monštrum.

Späť do súčasnosti, veľkosťou penisu je muž až tak posadnutý, že hľadá rôzne rady a tipy, ako ho opticky zväčšiť. Napríklad jeho častá zúfalosť ho naučila, že keď si to tam dole oholí, jeho kamarát bude akosi väčší… a vizuálne upriamil pozornosť na „tú“ časť tela. Alebo čo taká vákuová pumpa. Pornohviezdy v tom už vedia chodiť a taktiež vedia, že im to pomôže zvýšiť ich erekciu.

Na záver už len toľko. V manuáli pre gejše z ôsmeho storočia nájdeš, že vždy mu musíš povedať, že jeho pýcha je obrovská, ohromná, že je penis oveľa väčší, než majú ostatní. A potom už len dodaj „poď ma ním naplniť, môj pán“. Tak čo, už máš v tom jasnejšie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating