Photo by vjapratama from Pexels

Vo svojom živote stretneš mnoho mužov. Každý z nich bude iný, každý z nich v tebe zanechá iné spomienky, pocity či túžby. Budú tu tí, ktorí sa ťa za každú cenu budú snažiť okúzliť. Budú tu tí, ktorí budú jasným príkladom toho, ako láska nevyzerá. Tí, ktorí budú chcieť z teba pre vlastné potreby ťažiť maximum, ale príde aj ten, ktorý ti ukáže, aká je láska krásna, a že sa oplatí počkať a neuspokojovať sa s málom.

Príde ti do života muž, ktorý dá láske úplne iný význam ako tí, ktorí tu boli predtým. A zrazu bude všetko dávať iný zmysel.

Už ti bude jedno, ako ťa vnímajú iní, nebude ťa zaujímať, či si vyvinula dostatočné úsilie pre udržanie konverzácie, ako to bolo pri tých predchádzajúcich, nebudú ťa zaujímať žúrky, kde si si so svojimi bff obzerala náhodných mužov. Už nebudeš to dievča, ktoré malo ruku hore a veselo do svojho života púšťalo nových ľudí. Pretože ten jeden, najdôležitejší na svete, ti dá pocit akoby si existovala iba ty.

Bude ťa podporovať, chrániť, rozveseľovať ťa, keď budeš smutná. Bude pri tebe stáť, držať ťa za ruku a riešiť s tebou každý problém. Bude ti chcieť byť na blízku bez ohľadu na okolnosti. Bude pri tebe vždy, aj keď možno v danej chvíli, bude vzdialený niekoľko kilometrov. Bude ti kupovať tvoju obľúbenú sladkosť, no a nechá na tebe výber filmu, hoci ho žáner, ktorý miluješ, nudí. Nechá ťa dojesť posledný kúsok pizze a prikryje ťa v noci perinou, lebo vie, že ti je zima.

Pri tomto mužovi sa budeš vždy cítiť milovaná. Tak nezabúdaj na to, že bez ohľadu na city, ktoré boli v minulosti voči komukoľvek, ak ťa nedokázal dostatočne oceniť ako tento muž, musíš ho nechať ísť. Akýkoľvek návrat k minulosti a k nefunkčnému vzťahu s mužom, ktorý tu bol predtým neprinesie nič nové.

Ale získať srdce muža ako je tento, môže byť tým najväčším dobrodružstvom v živote. Preto si vždy váž, že tu pre teba on je, že ťa miluje a stojí pri tebe. Pretože nebude väčšej straty v tvojom živote, ako keď prídeš o muža, ktorý by pre tvoj úsmev obetoval všetko na svete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating