Ani si nepamätáme, kedy sme boli poslami toľkých dobrých správ. Niekoľkokrát do mesiaca sa vo vodách šoubiznisu nájde známa žena, ktorá sa podelí s tou najkrajšou správou. Roky 2020 a 2021 budú rozhodne najplodnejšími, aké si vôbec pamätáme.

S radosťou ti teda môžeme oznámiť, že už čoskoro do klubu mamičiek pribudnú aj dve svetoznáme speváčky. Kelly Rowland čaká už svojho druhého potomka, no pre Meghan Trainor ide o premiéru, pričom po bábätku túžila už naozaj dlho.

39-ročná Kelly Rowland je už mamou 5-ročného syna, ktorému čoskoro pribudne braček alebo sestrička. Speváčka oznámila tehotenstvo naozaj originálnym spôsobom. Zverejnila titulku nového čísla magazínu Women´s Health, na ktorej si sama zapózovala s tehotenským bruškom. Podľa veľkosti bruška tipujeme, že už minimálne polovicu tehotenstva má Kelly za sebou. Túto novinku si teda nechávala pre seba čo najdlhšie sa dalo.

26-ročná speváčka Meghan Trainor je už tiež v pokročilom štádiu tehotenstva, aspoň tak to vidieť podľa snímky z ultrazvuku. Po dlhej dobe sa spolu s manželom Darylom dočkali a už začiatkom budúceho roka na svete privítajú svoje prvé dieťatko.

Obidvom budúcim mamičkám blahoželáme a tešíme sa na ďalšie novinky.

View this post on Instagram

BATTLES LOOK 🥊 @thevoiceuk. 📸: @ryan.trainor

A post shared by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.