Farma 14

Reality šou Farma 14 začína naberať na obrátkach. Inovatívna farma priniesla nielen zaujímavé nápady, s ktorými sa súťažiaci musia popasovať, ale aj zmes charakterov, pováh a ľudí z celého Slovenska. Po všetkých konfliktoch, ktoré priniesli relácii sledovanosť, nastáva na farme aj zamilovaný štvoruholník.

K Farme, samozrejme, patria vzťahy. Takmer na každej farme sa vytvoril pár, dokonca aj dva a v poslednej Farme 13 sme sa dokonca dočkali svadby so šťastným koncom. Ako to však dopadne na Farme 14 nemá nikto ani najmenšie predpoklady.

18-ročná Giuliana sa javila ako budúca partnerka o pár rokov staršieho Šimona, ktorý je jedným z najväčších pracantov. Ten však opisoval ich „vzťah“ ako čisto kamarátsky, pritom diváci mohli vidieť rozhovor nielen o svadbe, ale aj nežné dotyky. V poslednej časti to však Giuliana prepískla.

Giuliana a Simon mali k sebe veľmi blízko.
zdroj: instagram/farma.markiza

Farma 14 stále prekvapuje

Po príchode nových farmárov sa večer začali oslavy. Hudba, spev, tanec a alkohol. Najviac si túto zábavu si vychutnávali Adrián, Filip ale aj farmárka Giuliana, ktorá sa nakoniec rozhodla odísť spať do sluhovne. Čo sa tam však stalo nikto nečakal. Prekvapenie, ktoré Šimon zažil, keď sa zobudil nebolo príjemné. Preľakaný a nahnevaný vbehol do kuchyne, kde ostatným farmárom povedal, že Giuliana sa na neho v noci pocikala. Tá si ale na druhý deň nič nepamätala, a tak jej nádejný budúci partner po tomto incidente stratil záujem.

Do vzťahu – nevzťahu sa zaplietla aj ďalšia kráska Alex, ktorá priznala pred farmármi, že sa jej pracovitý Šimon páči. Po tejto nepríjemnej noci sa tak museli podeliť o jeden matrac, a tak noc strávili bok po boku.

Šimon sa však páči ale aj farmárke Alex.
zdroj: instagram/farma.markiza

Tento zamilovaný trojuholník mení na štvoruholník nová farmárka. Na Farmu totižto včera prišli pomocníci. Medzi nimi aj tmavohnedá kráska Alexandra prezývaná Saša. Tá hneď po príchode priznala, že Šimona pozná už dlhšie, dokonca sa v minulosti pokúšali o vzťah. Farmári o tejto informácii zatiaľ netušia. No po pár pohárikoch na oslavu sa Saša priznala Giuliane.

Ako to bude ďalej? Vyberie si Šimon jednu, alebo sa naďalej bude kamarátiť so všetkými?

Nová farmárka Saša v minulosti mala niečo so Šimonom.
zdroj: instagram/farma.markiza

Zdroj: Voyo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News