Toto je pre mojich najdrahších priateľov, pretože tu vždy boli pre mňa, aj keď som to nie vždy ocenila. 

Ďakujem, že ste mi zotierali slzy z tváre, pretože ste vedeli, že je to niekedy jediná pomoc, ktorú mi môžete poskytnúť. Ďakujem za dlhé objatia, ktoré ma zohriali pri srdci a ďakujem za neuveriteľne skvelé rozhovory.

Ďakujem vám za to, že ste pochopili moju bolesť a boli ste pri mne vždy, keď som to potrebovala, no aj keď som sa tvárila, že to zvládnem. Ďakujem vám, ste moji hrdinovia, moja motivácia a inšpirácia v ťažkých dňoch, kedy sa cítim stratená. Vždy ste tu pre mňa a je jedno, či máte toho veľa alebo sú tri hodiny ráno. Ďakujem vám za krásne prežité dni, z ktorých som čerpala sily a ešte stále z nich čerpám. Ďakujem za vašu obetu, úsmevy a podporu.

„Kvety ne­môžu kvit­núť bez sl­neč­ného tepla. Ľu­dia sa ne­môžu stať ľuďmi bez tepla pria­teľ­stva.“ – Phil Bos­mas

Ďakujem vám za to, že ste mi dovolili preniknúť do môjho smútku a ubezpečiť ma, že napriek neočakávanému obratu udalostí bola jedna vec stále dobrá a bola to dôvera, že som vás mala po svojom boku. 

Ďakujem vám za to, že ste tu boli vždy pri mne, aj keď som chcela byť sama a nie vždy som bola na vás dobrá. Ďakujem vám za tie prebdené noci, telefonáty o tretej ráno, jazdy autom a len také „stratenie“ sa. Ďakujem vám za drsnú pravdu, že ste mi povedali rovno do tváre, keď som potrebovala otvoriť oči, aby som sa cez to konečne dostala.

„Najväčšie šťastie, ktoré ťa môže stretnúť, je to, že si nájdeš oddaného priateľa. Toto bohatstvo však môžeš uchrániť len tým, že si tento poklad ukryješ v srdci a budeš si ho vážiť viac ako vlastný život.“ – Konfucius

Milovali ste ma aj vtedy, keď som už nemilovala samu seba.

Ste mojim najväčším darom. Ďakujem vám!

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.