„Bola by som rada, keby si ma ľudia pamätali ako niekoho, kto so svojím talentom urobil to najlepšie, čo mohol.“ -J.K. Rowlingová

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Spolu píšeme, snívame, tvoríme. Aj ty si súčasťou odzadu.sk

Aj ty sa môžeš stať blogerkou.

Píšem. Tvorím. Snažím sa Vám odovzdať niečo, na čo som hrdá a čo Vám môže pomôcť. Viac ako rok píšem pre odzadu.sk a považujem to za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Nesmierne ma napĺňa, keď mi napíše dievča, žena či dokonca muž, že sa im moje články páčia, že im v mnohých smeroch pomohli a že sa tešia na nové. Moje články sú väčšinou o vzťahoch, o ženách, o sklamaniach, rozhodnutiach, či o inšpiratívnych ľuďoch, pretože chcem, aby sme sa navzájom inšpirovali, dopriali si a podržali sa. Písanie nie je len také hobby, je to zodpovednosť za naše myšlienky a za to, čo chceme ľuďom, ktorí to čítajú, odovzdať.

Aj ty sa môžeš stať blogerkou na odzadu.sk. Aj ty môžeš s nami tvoriť. Aj ty môžeš odovzdávať prostredníctvom článkov svoje myšlienky, rady a skúsenosti. Aj ty si môžeš splniť sen.

Inšpiruj, motivuj, píš.

unsplash.com

Ak už dlho snívaš o tom, že by si chcela dať tvoje myšlienky do sveta, máš jedinečnú príležitosť pridať sa k nám a spoločne tvoriť web odzadu.sk, ktorý číta viac ako 140 tisíc ľudí. Pridaj sa k nám, sebarealizuj sa a vyjadri sa!

Nájdi si pekný kúsok umenia. Či už sa zamiluješ do Van Gogha, Matissa, alebo Killensa, alebo sa zamiluješ do hudby Chopina- nájdi si pekný kúsok umenia, uznávaj ho a uvedom si, že bolo vytvorené ľudskými bytosťami, akou si aj ty, nie niekým nadľudským. – Maya Angelou