„Bola by som rada, keby si ma ľudia pamätali ako niekoho, kto so svojím talentom urobil to najlepšie, čo mohol.“ -J.K. Rowlingová

Spolu píšeme, snívame, tvoríme. Aj ty si súčasťou odzadu.sk

Aj ty sa môžeš stať blogerkou.

Píšem. Tvorím. Snažím sa Vám odovzdať niečo, na čo som hrdá a čo Vám môže pomôcť. Viac ako rok píšem pre odzadu.sk a považujem to za jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Nesmierne ma napĺňa, keď mi napíše dievča, žena či dokonca muž, že sa im moje články páčia, že im v mnohých smeroch pomohli a že sa tešia na nové. Moje články sú väčšinou o vzťahoch, o ženách, o sklamaniach, rozhodnutiach, či o inšpiratívnych ľuďoch, pretože chcem, aby sme sa navzájom inšpirovali, dopriali si a podržali sa. Písanie nie je len také hobby, je to zodpovednosť za naše myšlienky a za to, čo chceme ľuďom, ktorí to čítajú, odovzdať.

Aj ty sa môžeš stať blogerkou na odzadu.sk. Aj ty môžeš s nami tvoriť. Aj ty môžeš odovzdávať prostredníctvom článkov svoje myšlienky, rady a skúsenosti. Aj ty si môžeš splniť sen.

Inšpiruj, motivuj, píš.

unsplash.com

Ak už dlho snívaš o tom, že by si chcela dať tvoje myšlienky do sveta, máš jedinečnú príležitosť pridať sa k nám a spoločne tvoriť web odzadu.sk, ktorý číta viac ako 140 tisíc ľudí. Pridaj sa k nám, sebarealizuj sa a vyjadri sa!

Nájdi si pekný kúsok umenia. Či už sa zamiluješ do Van Gogha, Matissa, alebo Killensa, alebo sa zamiluješ do hudby Chopina- nájdi si pekný kúsok umenia, uznávaj ho a uvedom si, že bolo vytvorené ľudskými bytosťami, akou si aj ty, nie niekým nadľudským. – Maya Angelou

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.