Baran:

Potrebuješ muža, ktorý urobí tvoj život viac vzrušujúcim, namiesto toho, aby si sa cítila akoby si umierala. Muža, ktorý sa vydá s tebou spontánne na výlet, ktorý sa s tebou podelí o jeho život a ktorý ti dá pocit, že žiješ.

Býk:

Potrebuješ muža, ktorý ti prinesie pocit lásky, dobra a pokoja. Ktorý zanechá v tvojom srdci plameň lásky, ktorý splní svoje sľuby. A dá ti pocit, že si jediné dievča v okolí.

Blíženci:

Ty potrebuješ muža, ktorý ti bude rozumieť tak, ako nikto predtým. Potrebuješ muža, ktorý ťa bude baviť a rozosmievať aj na sociálnych sieťach. Kto ťa bude chápať, že máš dobré a zlé dni, no bude stále pri tebe.

zdroj: unsplash.com

Rak:

Potrebuješ muža, ktorý ti bude písať zaľúbené a romantické listy či esemesky. Ktorý ti urobí tvoju obľúbenú kávu. Tvoj priateľ sa bude snažiť o to, aby si sa nikdy necítila sama.

Lev:

Ty by si túžila po mužovi, ktorý by horel rovnakou vášňou ako ty. Ktorý sa nebude báť zosúladiť tempo tvojho života s tým svojim. Nebude sa báť zažívať nové dobrodružstvá.

Panna:

Potrebuješ muža, ktorý s tebou  zostane hore až do štvrtej rána, pretože bude cítiť, že to potrebuješ. Chceš muža, ktorý s tebou bude prepojený v každej časti života.

zdroj: unsplash.com

Váhy:

Snívaš o mužovi, ktorý ťa nikdy nebude chcieť zmeniť. Ktorý nikdy nebude chcieť prerušiť medzi vami kontakt a ktorý bude bez problémov zapadať do tvojich blízkych.

Škorpión:

Chceš pri sebe človeka, ktorý bude neustále robiť tvoj život vzrušujúcim a adrenalínovým. Ktorý ťa bude inšpirovať a povzbudzovať, ktorý bude pre teba vždy nová výzva.

Strelec:

Potrebuješ muža, ktorý bude s tebou prepojený. Ktorý sa bude cítiť milovaný rovnako ako aj ty. Ktorý sa bude tešiť maličkostiam (napríklad rannej káve s tebou alebo prechádzky v snehu).

zdroj: unsplash.com

Kozorožec:

Potrebuješ muža, ktorý do tvojho života prinesie jemnosť a harmóniu. Ktorý ťa bude vždy rád vidieť, bez ohľadu na to, aký ťažký deň v práci mal.

Vodnár:

Potrebuješ muža, ktorému by si rada dôverovala. Kto zbúra všetky steny okolo teba a tvoje srdce znova zahorí vášňou k nemu.

Ryby:

Tak veľmi potrebuješ muža, s ktorým by si znova našla chuť do života. S ktorým by si sa smiala, žartovala alebo len tak odpočívala niekde na dovolenke. Chceš, aby tvoj budúci partner bol ochotný sa podeliť aj o svoje zážitky a sny.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.