Aj keď si to možno nepriznáš, v každom z nás je kus dobra. Všetci máme dobré srdce – je len na tebe, ako veľmi ho ukazuješ a používaš tak, aby aj ľudia okolo teba boli šťastní. Občas má však dobré srdce nevýhody. Aké? To sa dozvieš, ak budeš čítať ďalej.

Baran

Neznášaš to, že sa necháš ľahko oklamať. Myslíš si, že takí ľudia už neexistujú a zrazu bum – príde to znovu.

Býk

Nemáš rada to, že ťa každý využíva na ťažké úlohy. Či už je to doma, v škole alebo v práci. Vždy si tie ťažké (alebo trápne) úlohy „odmakáš“ ty.

Blíženci

Nemáš rada to, že nevieš povedať nie. Snažíš sa každému vyhovieť a preto, že máš dobré srdce, nevieš nikoho odmietnuť.

Rak

Neznášaš to, že sa zamiluješ do každého muža, ktorý pre teba urobí niečo pekné. Vo všetkých mužoch potom vidíš len to dobré a neuvedomuješ si, že niektorí sú aj zlí.

Lev

Nemáš rada to, že dávaš tvojmu bývalému priateľovi stále nové a nové šance. Uveríš, že sa polepšil ale nie je to tak.

Panna

Vadí ti to, že to mnohí ľudia zneužívajú. Vedia, že máš dobré srdce a nič zlé by si nespravila, preto sa k tebe správajú povýšenecky.

Váhy

Neznášaš, ak sa príliš otvoríš novým ľuďom a oni to hneď použijú proti tebe. Či sa to týka súkromia alebo verejných vecí.

Škorpión

Nemáš rada to, ak sa s niekým vyspíš a ten druhý sa ti potom neozve. Sama vieš, že si to nemala robiť, no vždy ťa to sklame a prekvapí.

View this post on Instagram

➵ Roadtrip Vibes w/ @sunnycars_mietwagen 𝕎𝕖𝕣𝕓𝕦𝕟𝕘 Einen wunderschönen guten Morgen 💗 Habt ihr heute auch frei oder müsst ihr arbeiten?☺️ Einige von euch fragen immer wieder worüber wir unsere Mietwagen buchen 🚘 Wir buchen ausschließlich bei @sunnycars_mietwagen ☺️ Wir waren bis jetzt immer einwandfrei zufrieden und der Service ist einfach top ☺️ Falls ihr fragen habt könnt ihr gerne eure Fragen stellen 💗 Ich werde jetzt meinen Kaffee austrinken und dann einige Sachen für später vorbereiten 🙏🏻 Habt einen schönen Tag 💗 _____________________________________________ #roadtrip #greece #crete #sunnycars #autumn #youandme #amazingplaces #hairstyle #loceofmylife #rentasmile #stylegoals #travelwithus #couple #travelcouple #couplegoals #vacation #trip #seetheworld

A post shared by TRAVEL ✈ | FASHION | INSPO (@carokarmann) on

Strelec

Nemáš rada to, ak ťa niekto vytiahne von a nakoniec si buď sama alebo vo dvojici. Aj keď sa ti nechce ísť, pre tvoje dobré srdce ťa uprosia a nakoniec z toho nič nie je.

Kozorožec

Prekáža ti, ak ti niekto neverí. Hovoríš pravdu a nikdy by si si nedovolila klamať.

Vodnár

Neznášaš, ak musíš robiť niečo za druhého človeka. Vždy sa síce dohodnete, no ty nevieš odmietať ľudí a tak sa ti toho niekedy nakopí viac.

Ryby

Nemáš rada to, ak ťa niekto psychicky týra. Pracuješ na sebe a si na seba hrdá, kde si to až dotiahla. Vieš o sebe, že máš dobré srdce, no nemala by si sa nechať ďalej podceňovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.