Všetci radi pozeráme televízne seriály, no nie? A premýšľala si niekedy o tom, ktorý seriálový charakter alebo osoba by ti bola najviac podobná? Existuje veľa seriálov, slovenských aj zahraničných, ktoré pozeráme. Čítaj ďalej, ak sa chceš dozvedieť viac o tom, aká by si bola seriálová postava na základe tvojho znamenia. 

Baran

Caroline Forbes, The Vampire Diaries. Rovnako ako Caroline  si odhodlaná, istá a energetická. Keď máš pre niečo vášeň, dokážeš to robiť celou svojou dušou.

Býk

Marissa Cooper, O.C. California. Si presne ako Marissa – držíš sa pri zemi a pomáhaš ostatným. Si verná priateľka a opatrná pri ľuďoch, ktorých nepoznáš.

A post shared by OC California (@oc_californiaa) on

 

Blíženci

Rachel Green, Friends. Si milá presne ako Rachel. Všade okolo teba sú tvoji priatelia, ktorí ťa nikdy nesklamú. Kamkoľvek ideš, sprevádza ťa šťastie.

Rak

Cameron Tucker, Modern Family. Miluješ keď sa môžeš starať o druhých, presne ako Cameron. Si citlivá a želáš si pokoj a mier.

Lev

Lily Aldrin, How I Met Your Mother. Si ako Lily, energetická, tvorivá a spoločenská. Aj keď si trochu plná vysokého sebavedomia, máš byť na čo hrdá.

Panna

Monica Geller, Friends. Rovnako ako Monika, si veľmi organizovaná, elegantná a máš rada poriadok. Všetko má svoj zmysel, účel a máš radosť, ak máš veci premyslené dopredu.

Váhy

Elaine Benes, Seinfeld. Rovnako ako Elaine si očarujúca a zábavná. Máš veľký okruh priateľov, ktorým dôveruješ najviac na svete.

 

Škorpión

Perry Cox, Scrubs. Si hlboko vášnivá presne ako Perry. Máš obrovské srdce ale chvíľu ti trvá, kým ho otvoríš.

Strelec

Bart Simpson, The Simpsons. Podobne ako Bart, si veľmi vtipná, miluješ zábavu a vzrušenie. Vieš, ako myslieť pozitívne a to si ľudia na tebe cenia najviac.

Kozorožec

Barney Stinson, How I Met Your Mother. Si veľmi úspešná, očarujúca a atraktívna rovnako ako Barney.

 

Vodnár

Sheldon Cooper, The Big Bang Theory. Si veľká intelektuálka a tešíš sa z každej novej veci, ktorú sa dozvieš alebo naučiš. Aj keď tvoje inteligentné vtipy nemusia byť vždy pochopené, ľudia ťa milujú.

Ryby

Pam Beesly, The Office. Si umelecky založená, talentovaná a vidíš u ľudí len to najlepšie. Robí ťa to veľmi úžasnou.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.