Baran – Si veľmi súťaživá, a tak nie je žiadnym prekvapením, že najtrápnejšia je pre teba prehra. A je jedno, či to je v nejakej hre, v práci alebo vo vzťahu. Potrebuješ mať navrch a ak nie, tak by si si najradšej zbalila všetky svoje veci, zmenila meno a presťahovala sa na druhý koniec zemegule.

Býk – tvojou nočnou morou je, že ti dôjdu všetky úspory. Pri predstave, že platíš v obchode a zamietnu ti kartu s tým, že na nej nie je dostatok peňazí, ti behá mráz po chrbte. Miluješ luxus, prestíž a drahé štýlové veci. Ak sa dostaneš do bodu, kedy si to nemôžeš dovoliť, cítiš sa trápne.

Blíženec – keď sa snažíš povedať niečo vtipné a inteligentné, ale tvoj humor ostane totálne nepochopený. Si dosť sebavedomá v tom, že svojimi rečami vieš zabaviť celú miestnosť, a preto je pre hrôza, ak sa nikto nesmeje alebo ťa nepočúva.

Rak – najtrápnejším momentom pre teba je, ak ti niekto odmietne opätovať city, objatie, pusu… Chceš aby sa medzi sebou všetci ľúbili, no ešte viac túžiš po tom aby zbožňovali teba. Pokiaľ sú tvoje city nepovšimnuté, ba čo viac, odmietnuté, strácaš pôdu pod nohami a cítiš sa zle.

Lev – strápniť leva nie je až taký problém, pretože si veľmi často myslia, že práve oni sú stredobodom pozornosti. Tvojou nočnou morou je predstava ako stojíš na javisku, a publikum ťa vypíska. Brrrrr, až ti behá mráz po chrbte.

@mood_passion via 📸 @kristabelkrayt tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

 

Panna – nemáš rada, ak ťa niekto kritizuje pred ostatnými. Vtedy sa cítiš naozaj trápne a červeň sa ti nahrnie do líc. Máš veľmi jasnú predstavu o tom, ako sa čo má robiť, no ak ťa niekto spochybní a nedajbože odvolá z projektu, najradšej by si sa od hanby pod zem prepadla

Váhy –  miluješ, keď ťa všetci považujú za elegantnú, diplomatickú a naozaj precíznu osobu. Peklom pre teba je predstava, že sa pošmykneš, spadneš, prdneš si, či grgneš niekde v spoločnosti. Jednoducho všetko, čím by si ľudí presvedčila o tom, že aj ty si len človek.

Škorpión – ako najtajomnejšie znamenie zverokruhu si dávaš najväčší pozor na svoje tajomstvá. A povedzme si úprimne, niektoré sú poriadne zvláštne. Trápne by si sa cítila ak by na povrch vyplávalo nejaké z nich.

Moments like this. @mood_passion via 📸 @juliatreg tag your love.

A post shared by MEN'S JOURNAL (@mens_cult) on

 

Strelec – potrebuješ byť niečo extra a vynikať z davu. Do konverzácií prispievaš ťažko filozofickými rečami.  Chceš byť tá najpoetickejšia, najtolerantnejšia a najotvorenejšia osoba v miestnosti, no ak niekto odhalí, že občas aj ty pochybíš a máš obyčajné názory a postrehy, cítiš sa trápne.

Kozorožec – najhoršie pre teba je, ak niekto začne spochybňovať tvoju prácu, v respektíve povie, že niečo dostatočne neovládaš. Predstava toho ako stojíš pred tabuľou a prezentuješ tvoj projekt, pričom ti učiteľka príde na nejakú chybu, ťa doslova desí. SI precízna a vyžaduješ od svojich prác absolútnu dokonalosť.

Vodnár – v spoločnosti si veľmi obľúbená. Tvojou nočnou morou je predstava, že všetci tvoji priatelia si vyrazili niekam bez toho, aby ťa pozvali. Umocňuje ju aj predstavivosť o tom, ako sa všetci bavia za tvojim chrbtom a o tebe.

Ryby – keď niekoho zraníš, ublížiš mu alebo ho sklameš, a celý svet si myslí, že si fakt strašná a najradšej by si sa zakopala. Predstava toho, že niekto sa kvôli tebe trápi a ostatní ťa ohovárajú je maximálne ponižujúca. Neznášaš hlupákov a predstava , žeby si mohla byť považovaná za jednu z nich ťa ničí.

Zdroj: elitedaily.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.