Nový rok sa pomaly blíži. Ak je jedno z tvojich novoročných predsavzatí nájsť si správneho chlapa, pripravila som pre teba zoznam tých najvernejších mužských znamení, s ktorými sa oplatí randiť.

Váhy:

Zo všetkých znamení sú váhy najvernejšie, kdekoľvek idú, berú so sebou aj srdce. Sú veľmi citlivé osoby a budú ťa bezpodmienečne milovať.

Škorpión:

Partner škorpión bude k tebe vždy úprimný, povie ti priamy názor a bude ťa rešpektovať. Keď ti dá škorpión kúsok svojho srdca, vyhráš jeho srdce na celý život.

Ryby:

Ryby sú veľmi romantické duše, ak milujú tak celým svojím srdcom a dávajú do toho 100%. Oni ti dajú priveľa šancí, aj keď ich zradíš, no musíš si uvedomiť, že je ten pravý/pravá a už neurobiť chybu.

zdroj: unsplash.com

Rak:

Rak si bude vždy pamätať čo mu povieš a čo mu sľúbiš. Nemá zlé úmysly, pokiaľ ide o niekoho, koho miluje. Stará sa o pocity druhých a je veľmi opatrný.

Býk:

On je vo vzťahu ten, kto je viac dominantný. Bude za teba vždy bojovať a nevzdá sa ťa, ak pocíti, že aj ty jeho miluješ rovnako ako on teba.

Strelec:

Strelci sú veľmi zameraní na ich ciele a kariéru. Ťažko sa dostávajú do vzťahov, pretože si myslia, že je lepšie, keď sú sami. Táto láska bude trochu ťažšia, ale o to viac bude stáť za to.

Vodnár: 

S týmto partnerom do tvojho života vstúpi vernosť a porozumenie. Vodnári si vyberajú niekoho, kto je láskavý a o kom vedia, že je poctivý a kvalitne zrelý na vzťah.

zdroj: unsplash.com

Blíženci: 

Ak budú pripravení, budú mať ten najlepší vzťah, budú najvernejšími priateľmi a budeš s tým človekom zažívať len dobrodružstvá. No taktiež majú blíženci aj sebeckú stránku. Dávaj si pozor.

Lev: 

Ak chceš mať pevný vzťah s Levom, musíš ho nechať, až je on stredobodom pozornosti. Levi sú občas citliví, láskaví ale vedia byť aj tvrdší a niekedy je od nich tažké dostať ospravedlnenie.

Kozorožec:

Títo partneri sú nároční, pretože sú naozaj plachí a hanbliví. Neustále premýšľajú a sú dlho nerozhodní. No majú vysoké štandardy a vďaka nim môže byť tvoj život viac kvalitnejší.

zdroj: unsplash.com

Baran:

Tento partne si bude vyžadovať veľmi veľa trpezlivosti a niekoho, kto má dobré vlastnosti. Hovoria bez premýšľania a veľmi ľahko sa môže stať, že svojich partnerov urazia.

Panna: 

Najväčšia chyba, ktorú panny robia je snaha a honba za dokonalosťou. Vo vzťahoch vždy opúšťajú partnerov, pretože majú pocit, že s nimi len strácajú čas a nikam sa neposúvajú.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.