Poznám zneužitie. Poznám aj bolesť zlomených kostí, ale bolesť spôsobená tebou bola viac hlboká a to ani nemusela byť fyzická. Viem, že si nebol prvý ani posledný a že si bol len jedným z maskovaných osobností.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Najhoršia vec, akú ti niekto môže urobiť je, že sa tvári, akoby ťa miloval viac ako čokoľvek iné na svete. Nikdy nevidel nič tak úžasné, ako si ty. Že ťa nikdy neopustí, pretože so všetkým, čo mu dáš, je spokojný. A potom nastane deň, kedy z tej “lásky” už ani nevie, čo robí.

Najhoršia vec, akú ti niekto môže urobiť je, že ti dá pocit falošného bezpečia. Donúti ťa myslieť si, že toto je tá láska, ktorú si vždy hľadala a budete spolu navždy. Je to druh lásky, ktorý si potrebovala celú dobu, ktorý si si želala a cítila si sa v ňom pohodlne, pretože si si myslela, že to bude trvať a trvať. No predsa len nakoniec zbalí všetku svoju lásku do jedného zväzku a odíde bez toho, aby na teba vrhol ešte jeden pohľad.

stocksy.com

Najhoršia vec, akú ti niekto môže urobiť je, že ťa presvedčí o tom, že jediné, čo potrebuje, si ty. Už nikdy nestretne inú, s ktorej vlasmi by sa mohol ráno hrať. Pretože ty si jazykom, ktorý sa stal jeho materinským a na ten sa nedá zabudnúť. A potom jedného dňa zabudne na všetko, akoby si nikdy neexistovala a tým jazykom už zrazu nikto nehovorí.

Najhoršia vec, akú ti niekto môže urobiť je, že odíde bez varovania v čase, keď ti sľubuje spoločný život. Miluje tvoje krehké srdce, kým nie je také plné, že ho môže hodiť na zem a rozdrtí sa na milión kúskov. Podíde k všetkému, čo ste spoločne postavili s kladivom, akoby to nebolo nič iné ako sklenený dom, ktorý ma byť zničený. Zmizne bez varovania, aj keď prisahal, že ťa miloval.