Nesmierne ti ublížil a čakáš, kým ti povie to zázračné slovíčko. Jednoduché, no predsa tak ťažké povedať. Na základe jeho znamenia zverokruhu ale zistíš, ako sa ti ospravedlní.

Baran

Osoba narodená v tomto znamení ťa miestami môže trochu vystrašiť. Nedávaj však na prvý dojem, nemusí byť správny. Baran je veľmi sebavedomé znamenie a keď niekomu ublíži, je mu to akosi jedno. Ľudia však zabúdajú na to, že baran je čestný, čo znamená, že sa nezdráha ospravedlniť za svoje činy. Zo začiatku týmto konaním môže ľudí vystrašiť, no takýmto spôsobom chce robiť veci správne. Nikdy sa ale neospravedlňuje za niečo, čo nespravil. Ak si je vedomý svojej chyby, hýčka ťa celú noc.

Býk

Asi najťažšie je dostať ospravedlnenie práve od tohto znamenia. Býk je veľmi tvrdohlavý a nedokáže si pripustiť svoje pochybenie. Dokonca ani vtedy, ak má očitých svedkov. Výhodou ale je, že vie, kedy to prestrelí. Akonáhle sa ti ospravedlní vedz, že si vyhrala. Myslí to naozaj úprimne. Ako ospravedlnenie ti dá večeru v tvojej obľúbenej reštaurácii.

@carolinereceveur @hugophilip #love

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženci

Zo všetkých znamení blíženci na ospravedlnenie nedbajú najviac. Nie sú si vedomí svojej chyby a tak si myslia, že nie je za čo sa ospravedlniť. Až pokým ich nevyzveš, aby ti povedali prepáč, tvária sa, akoby sa nič nestalo. Ak im niekto ublíži, rýchlo sa z toho dostanú. Možno práve preto si myslia, že tak urobia aj ostatní. Keď prinútiš chlapa narodeného v tomto znamení k tomu, aby sa ti ospravedlnil, môžeš otvárať šampanské. Chybu si pripustiť síce nevedia, no nikdy ju neopakujú po druhýkrát. Ako ospravedlnenie ti prinesú špeciálny darček.

Rak

Je emocionálne založený, čo znamená, že si ospravedlnenie prichystal už dopredu bez toho, aby si o tom vedela. Kedykoľvek ti povie prepáč vedz, že vychádza z hĺbky jeho srdca. Toto znamenie je veľmi emotívne a zraniteľné. Ak niekomu ublíži, trpí rovnako ako daná osoba. Buď si istá, že svoju chybu neskutočne ľutuje a snaží sa urobiť všetko preto, aby si mu odpustila. Pošle ti kvety, kúpi drahý dar… Väčšinou ti však donesie niečo, čo vyrobil on sám. Od srdca.

Lev

Neskutočne egoistické znamenie. Dokáže sa vysporiadať dokonca aj s vraždou. Svojím výzorom ťa očarí tak, že dokonca aj keď sa už za svoju chybu ospravedlní, nakoniec sa budeš cítiť vinná ty. Nechce nikomu ublížiť, no aj napriek tomu sa správa netaktne. Keď však už vidí, že ide do tuhého, ospravedlní sa. Musíš však k nemu byť úprimná a povedať mu, že si naštvaná. Ak ťa vezme na víkend preč, svoju chybu ľutuje.

Panna

Aj napriek tomu, že panna patrí medzi najinteligentnejšie znamenie, v ťažkých situáciach tápe. Nikdy nechce nikomu ublížiť. Namiesto toho sa uzavrie do svojho vlastného sveta, vďaka čomu dokáže povedať alebo vykonať  niečo nesprávne. Keď si je ale istý, že pochybil, snaží sa všetko napraviť. Pripraví si dlhý prejav alebo ti niečo podaruje. Samozrejme od srdca. Je ťažké neakceptovať jeho ospravedlnenie, pretože je úprimné. Akým spôsobom ti povie prepáč? Môžeš sa od neho dočkať formálnej správy.

@donnaromina #womanslook #streetstyle

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Váhy

Váhy pri ospravedlnení nemyslia na seba, urobia všetko preto, aby si vedela, že im je to ľúto. Kvôli tvojmu šťastiu sa už viac neriadia svojimi zvykmi. Spravia naozaj čokoľvek, aby si bola šťastná. Avšak z tohto dôvodu sa ti možno bude zdať, že to nemyslia vážne. Prepáč ti povedia naozaj originálnym spôsobom – upečú ti tvoje obľúbené sušienky.

Škorpión

Je neskutočným pozitívom, že škorpión sa nerád ospravedlňuje, pretože svoj skutok nevie oľutovať. Verí, že niečo ako chyba v jeho prípade neexistuje. Za svoje činy ti povie prepáč naozaj veľmi zriedkavo. Myslí si, že je neomylný a ak by sa ti ospravedlnil, mal by pocit, že to bolo zbytočné. Takto by klamal a to predsa nechce.

Strelec

Muž narodený v tomto znamení robí chyby veľmi často, no rýchlo sa ti za ne ospravedlní. V komunikácii s ľuďmi je naozaj expert, čo znamená, že dokáže prísť hneď s niekoľkými variantami ospravedlnenia. Daruje ti niečo pekné, vezme ťa na rande… Možností je hneď niekoľko. Ver, že mu je ľúto jeho chyby a preto sa ťa snaží akýmkoľvek spôsobom rozosmiať.

Kozorožec

Je naozaj veľmi ťažké od chlapa tohto znamenia vysúkať ospravedlnenie. Najmä kvôli tomu, že je extrémne tvrdohlavý. Nedokáže svoju chybu oľutovať, myslí si, že týmto spôsobom bude všetko ešte horšie. Akonáhle ti však povie prepáč, sľúbi ti, že sa to už nezopakuje.

@carolchafauzer #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Vodnár

Ak od neho očakávaš, že svoje chyby oľutuje, si na veľkom omyle. Je nesmierne arogantným znamením a myslí, si, že má vo všetkom pravdu. Preto si je istý, že sa ospravedlňovať nemusí. Ak sa však k takémuto kroku uchýli, ospravedlnenie pramení z jeho srdca. Možno sa zdá, že vodnár je bezcitný človek, no o tých, na ktorých mu záleží sa veľmi dobre stará. Preto ako formu ospravedlnenia berie napríklad aj to, že si vypočuje tvoj pohľad na daný problém.

Ryby

Chlap v znamení rýb je veľmi intuitívny, čo znamená, že tvojim emóciám dokonale rozumie a dokáže sa vžiť do tvojej kože. Neznáša hádky s priateľmi, no je si vedomý toho, že raz sa bude musieť postaviť za pravdu a pobiť sa. Akonáhle sa s niekým poháda, snaží sa nájsť spravodlivé riešenie. Keď ti zraní city, dokáže sa ospravedlniť, no plusom je, že ti ponúkne na daný problém aj riešenie. Znamenie ryby je oveľa inteligentnejšie, ako si mnohí ľudia o ňom myslia. Svoje prepáč ti prednesie v podobe tvojho obľúbeného playlistu piesní.

 

Zdroj: zodiacthing.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.