Baran: 

Keď niečo chceš, chceš to hneď. A to platí aj o láske, len musíš pochopiť, že nie všetci sú a budú rovnakí.

Býk:

Keď niekto upúta tvoju pozornosť, chceš ho hneď vlastniť – telom aj dušou. Si veľmi žiarlivé znamenie a tiež si príliš realistické znamenie v chvíli, kedy nastupuje romantika.

Blíženci: 

Viem, že máš obrovské srdce a staráš sa o každého. No tvoji partneri sa vždy o teba boja a strachujú. Uľahči to svojmu partnerovi a ubezpeč ho, že s ním ideš bežať beh na dlhú trať.

Rak: 

Musíš oddeliť minulosť od prítomnosti, pretože stále máš v mysli svojho ex priateľa a to ťa núti neprežívať život naplno. Musíš sa odpútať od komfortnej zóny.

Lev: 

SI veľmi hrdá a pyšná na to, kto si, čo môže nepriaznivo pôsobiť na tvoj vzťah. Nauč sa počúvať tvojho priateľa a robiť kompromisy.

Panna:

Veci sú perfektné také, aké sú. Nenechaj sa ovládať spoločnosťou, nemusíš ich poslúchať a opravovať všetky detaily na tvojom vzťahu.

Váhy: 

Si úžasná partnerka, no to nestačí na to, aby všetky veci zostávali na tebe. Mala by si sa viac zamerať na seba a na to, na čom ti najviac záleží.

Škorpión: 

Nikdy nezabudni, aká vášeň v tebe horí. Nemala by si zabúdať ani na to, že sa musíš naučiť svojmu partnerovi dôverovať.

Strelec: 

Tvoje srdce nosíš všade ako na dlani, no realita nie je taká ružová ako sa zdá. Používaj intuíciu všade, kde sa cítiš úzkostne a aj vtedy, keď ťa bude tvoj partner milovať. Intuícia je najlepšia vec, ktorú môžeš využiť.

Kozorožec: 

Tvoja snaha v práci a kariére pre teba znamená celý svet, ale je dôležité vytvoriť si rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom. Ber na vedomie, že máš partnera, ktorý ťa miluje a prácu, ktorá ti neutečie.

Vodnár:

Láska nikdy nebola jednoduchá. Si k sebe úprimná a tak vieš, že záväzok je niečo, z čoho máš strach. Uvoľni sa.

Ryby: 

Si ovládaná svojimi emóciami a pocitmi, vedú ťa všade, kde si. To spôsobuje to, že nevidíš skutočnú realitu.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.