Mnohým mužov nerobí problém vliezť do postele s ktoroukoľvek ženou. No ich srdca sa dotkne aj tak len tá, ktorá je pre nich skutočne výnimočná! Preto muž vníma rozdielne ženu, s ktorou mu ide len o sex a s ktorou to myslí skutočne vážne…

Ak sa dvaja rozhodnú spolu vyspať, väčšinu to zaobíde bez citov. Pozor, muži však rozlišujú jednorázový sex a vzťah. Aké sú teda hlavné rozdiely medzi ženami, s ktorými chcú len chvíľkové pobavenie a tými, s ktorými chcú vážny vzťah? V tomto článku si to môžeš prečítať.

Žena na krátku známosť, u takej nehľadajú nič iné, ako pekný zovňajšok. Taká môže mať aj piliny v hlave, no dôležitejšie je, že spoločne s ňou zabijú nudu a čo to si s ňou aj užijú. Pri takej sa zároveň nevedia dočkať toho, kedy povedia kamarátom, že ju dostali. No pri žene pre dlhodobý vzťah… Vtedy sa nevedia dočkať, kým ju konečne predstavia. Vidíš ten rozdiel?

Ak si muž neváži ženu, vyspí sa s ňou hneď. Len vtedy, keď k nej začne prejavovať úctu, sex nebude hrať tú najdôležitejšiu úlohu, najprv s ňou začne randiť a spoznávať ju. Toto je otázka rešpektu. Keď ho nemá, vidí v tom len zábavku a žena pre neho nie je rovnocenný partner!

Mnoho mužov je názoru, že pokiaľ nechce byť ženská populácia zneužitá na jednorázový sex, nesmie to dovoliť. K spoločnému aktu by malo dôjsť len vtedy, keď vznikne záväzok. Až potom z toho môžu obaja čakať niečo serióznejšie. V prvom rade si žena musí vážiť samú seba. Ako si ju môže vážiť iný, keď ona sama to nevie?

Inteligentná, ktorá vie čo chce, ktorá má svoje ciele a sny, ktorá pozná svoje hodnoty, ktorá vie, čo je pre ňu to správne. Je toho veľa, čo je na zozname prianí mužov. Na jednom sa však zhodli. Žena, s ktorou to myslia vážne, je žena, ktorá sa na nič nehrá, je presne taká, aká je! Muži majú v tomto veľmi citlivý nos a vedia rozlíšiť veľmi rýchlo, čo je a čo nie je jej pravá tvár.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.