Krátke blond vlasy, bledomodré oči, úškrn od ucha k uchu. Aj keď sa vôbec nepodobáme, si mojou sestrou. O jedenásť rokov mladšou, no o to silnejšie puto je medzi nami.

Viem, že z tých mnohých dní, ktoré sme spolu prežili som sa k tebe nesprávala najlepšie. Bola som hnusná, hádala som sa s tebou, kričala som po tebe. Pre moje zlé slová ti neraz po lícach stekali slzy.

Tak veľmi ma to mrzí. Mrzí ma, ako som sa k tebe správala, keď som nemala práve najlepší deň. Ľutujem všetky tie škaredé slová, ktoré som ti kedy povedala. Chcem, aby si vedela, že som ich nikdy nemyslela vážne.

Chcem, aby si vedela, že ťa tak veľmi ľúbim. Som šťastná, keď sa smeješ, keď ma objímaš a nadšene mi rozprávaš svoje zážitky z predošlého dňa. 

zdroj: Photo by Ana Francisconi on Unsplash

Aj keď sa občas správam k tebe zle, vedz, že som ťa nikdy neprestala ľúbiť. Keby som mohla, dala by som ti všetko  na svete. Možno ti svoju lásku nedávam  najavo, no v mojom srdci je stále zakorenená a deň čo deň sa čoraz viac rozrastá.

Chcem, aby si vedela, že keď si sa narodila, bola si to najkrajšie, čo som kedy uvidela. Vďaka tebe som bola neuveriteľne šťastná. Viem, že by ti mala svoju lásku preukazovať častejšie. No možno som iba zbabelá.

Ja viem, že ty tú zbabelosť v mojich očiach vidíš denno – denne. Svoju veľkú lásku k tebe som si uvedomila až po toľkých rokoch. Keď som s tebou čoraz menej. Každá sme v inom meste, no moje srdce je neustále s tebou. 

Veľmi ma mrzí, ak som ti niekedy ublížila. Chcem, aby si vedela, že nikdy som ti nechcela úmyselne ublížiť. Všetky tie hnusné slová, ktoré som ti kedy povedala som nikdy v živote nemyslela vážne. Mám ťa rada a som nesmierne šťastná a vďačná Bohu za to, že ťa môžem mať po svojom boku.

zdroj: Photo by Mc James Gulles on Unsplash

Nikdy by som nedopustila, aby sa ti niečo stalo. Pred všetkým zlým ťa vždy ochránim. Dám ti čokoľvek budeš chcieť. Sľubujem, že tu vždy budem pre teba. Kedykoľvek sa môžeš na mňa obrátiť a ja ti pomôžem. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.