Ženy milujú módu a aj prostredníctvom oblečenia sa snažia zaujať svoje okolie. Chcú byť pekné nie len pre seba, ale aj pre mužov. A muži (aj keď si to občas ženy nemyslia) si naozaj všímajú ich outfity. Sú kúsky oblečenia, ktoré na ženách vidia radi, ale existujú aj také, ktoré podľa nich nemajú čo robiť v šatníku. Ktoré to sú?

Baleríny

Obuv, ktorú muži naozaj neradi vidia na ženských nohách, sú balerínky. Aj keď sú pre nás možno pohodlné, pre nich sú vraj veľmi asexuálne. Tvrdia, že v nich nevyniknú ženské nohy a ženy v nich pôsobia ako malé školáčky.

Legíny

Aj keď muži radi vidia v legínach pekne tvarovaný zadok, tento typ oblečenia by podľa nich ženy mali nosiť výlučne na športové aktivity. Ak ich nosia na bežné denné nosenie pokojne aj do mesta, vyzerajú v nich lacno. Nehovoriac o tom, že legíny toho dokážu odhaliť naozaj veľa, a tak by si každá žena mala rozmyslieť, či sú pre ňu naozaj správnou voľbou.

Žabky

Druhý typ obuvi, ktorý je podľa mužov na ženách veľmi asexuálny. Najmä vtedy, ak si žena nedáva vôbec záležať na svojej pedikúre. Ak už chcú ženy ukazovať svoje chodidlá, mali by sa o nich starať. A čo sa týka samotných „žabiek“, ženy v nich podľa mužov chodia akosi ťarbavo.

Barbie štýl

Že muži nemajú radi ružovú nie je ničím novým. Ale k ženám trocha tejto farby predsa len patrí. Problém nastáva vtedy, ak žena obľubuje barbie štýl – od hlavy po päty v ružovej. Podľa mužov takto vyzerajú príliš umelo.

Komentáre