Vášeň, ženskosť, extravagancia. Hlavný slogan najzaujímavejšieho večera v plesovej sezóne, ktorým je Bratislavský Burlesque Bál. Celkom sa líši od všetkých klasických plesov a svojim charakterom je naozaj unikátny. Vrátite sa totiž do 20’rokoch burlesky, kabaretu a nespútanej zábavy.

9. februára 2019 v hoteli Carlton ožije duch burlesky, kde nebudú chýbať nádherné swingové, kabaretné róby, pierka, čelenky a burlesque zvodné kostýmy. Na tomto tajomnom večeri, zažijete tak trochu erotický podtón. Organizátori zvolili pestrý program, ktorý sa síce bude niesť v štýle burlesque, ale bude tiež pospájaný z ďalších štýlov pre ešte lepšie prežitie veselej atmosféry.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Bratislavský Burlesque Bál

Burleska bola pôvodne divadelné umenie s nádychom satiry a frašky, ktoré malo poukazovať na danú dobu. Avšak v 19. a 20. storočí nastal prerod a stal sa z toho divadelný erotický tanec pre dospelých. Na bále uvidíte spojenie pôvodnej ale aj novodobej burlesky. Bál sa odlišuje svojím charakterom od každej zábavy, zavedie Vás do sveta kde máte povolené ukázať svoje vlastné JA, so všetkým čo k tomu patrí.

Celý večer Vás budú sprevádzať v tej pravej atmosfére moderátori rádia VIVA: Madam Kika a jej poskok Luky, ktorý jej bude vždy nápomocný. Najväčšou hviezdou tohoto kabaretu bude sám veľký Michal David. Uvidíte aký je život v kabarete, zapoja Vás do tohto divadla, v ktorom si samozrejme hlavnú rolu zahráte vy. Ak ste si ešte nestihli rezervovať vstupenky na tento jedinečný večer, ponáhľajte sa. Posledné nájdete TU.

 

Tlačová správa Bratislavský Burlesque Bál

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.