Možno sme boli pre seba stvorení a možno nie.  Možno to malo dopadnúť tak, ako to dopadlo. Možno čas, ktorý sme venovali jeden druhému bol časom, ktorý sme mali venovať niekomu úplne inému. Možno. Neexistuje definícia toho, ako veľmi ma bolí že nie sme spolu. Ako moc po tom túžim, ale všetko na svete sa deje pre nejaký dôvod, však? A práve preto, to nechám ísť. .. .po toľkých rokoch. Nepozriem sa viac späť a nepoviem ti, že mi chýbaš. Budem zaspávať s niekým iným, s niekým kto ma ľúbi a kto si ma váži od začiatku. A presne toto bude tá osoba, ktorá je predurčená na život so mnou.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

unsplash.com

Nemám ti za zlé tvoje výkyvy nálad, ani to, že si mi nikdy nedokázal dať lásku. Nemám ti za zlé, že si ma naučil milovať, ani to že si mi dával len tie nesplniteľne sľuby. Taký proste si. Narodil si sa tak.  A som si viac ako istá, že si mi nikdy nechcel ublížiť. Zrejme si si to ani neuvedomil, ale to nevadí, občas sa to stáva.

Toto je moje zbohom pre teba, už navždy. Už nie to natrénované a hovorené v rámci srandy. Toto je to oficiálne zbohom ktoré predstavuje môj stopercentný odchod od teba, od spomienok na Nás.. 

unsplash.com

Časom a rokmi zabudnem, na teba, na nás.. Na veci prežité s tebou, na všetko čo tu bolo, keď sme boli. Odíde to, odíde to všetko a ja budem pripravená začať písať nový príbeh s niekým iným. Skutočný príbeh lásky. A možno sa znova raz stretneme. Tam kde sme plánovali byť.  Ale bude to iné, pretože obaja budeme svoj život zdielať po boku iných ľudí.

Ja & Ty sme vpísaní do histórie, do tej najromantickejšej časti. Ja & Ty dve mená, dvaja ľudia, dva rozdielne svety.

Teraz už len minulosť. Ale aj cez to všetko, si bol tým najlepším čo mi život ponúkol. A ďakujem ti, za všetko čo si urobil, za to dobre ale aj za to zle. Lebo len vďaka tomu som si uvedomila hodnotu pravého vzťahu. Hodnotu seba. Hodnotu všetkého. Ďakujem že si sa stál najlepšie- najhoršou súčasťou môjho života.