Baran:

Tvoja osoba potrebuje niekoho, kto je rovnako energetický a dobrodružný ako ty, na to, aby si bola šťastná. V skutočnosti však randíš a hľadáš ľudí úplne opačných vlastností. No na to, aby bol tvoj vzťah úspešný, potrebuješ adrenalín.

Býk: 

Dokonca aj keď ti tvoja intuícia hovorí, že ON nie je ten pravý, tvoja tvrdohlavosť ti v tom, aby si bola s ním, nezabráni. No niekedy je lepšie počúvať okolie a rozhodnúť sa na základe znamení, nie to, čo ti hovorí tvrdohlavosť.

Blíženci:

Si dokonale pripravená stretnúť sa s ľuďmi v spoločnosti a tvoje ústa si vždy nájdu spoločnú tému, no akonáhle sa k tebe niekto priblíži a pokúsi sa dostať hlbšie, snažíš sa utiecť od tvojich vlastných pocitov. Neboj sa ich.

Rak:

Si priťahovaná ľudmi, o ktorých sa treba starať a ktorí sú veľmi sebeckí a myslia len na seba. Čo potrebuješ je niekto, kto ti umožní postarať sa aj o nich, no zároveň aby si mala niekoho, kto je tiež pripravený na to, postarať sa o teba.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Si prirodzeným vodcom a dokážeš takmer všetko, na čo si zmyslíš. Ale často skončíš s ľudmi, ktorí ti povedia na všetko „áno“. To, kto je pre teba ideálny, je ten, ktorý ti povie „áno“ a „nie“ v závislosti od situácie.

Panna:

Máš problém s tým, že nevieš, čo tvoje srdce potrebuje a tak si s niekým, kto ťa nemiluje len preto, aby si nebola sama a je ti dobre. No to, čo potrebuješ je partner, ktorý ti bude rozumieť cez pohľad, ktorý bude vedieť, čo si myslíš a ako sa cítiš.

Váhy:

Vo väčšine prípadov je tvoj šarm veľké plus, môže to viesť k tomu, že budeš ešte viac sebavedomá, čo je fajn, ale ty potrebuješ niekoho, kto poukáže aj na tvoje chyby, pretože nikto nie je dokonalý.

Škorpión:

Si zvyknutá na to, že sa ti do cesty dostáva veľa krásny a úžasných vecí, ale nemáš to s kým spoznávať. Aby bol tvoj vzťah vyrovnaný 50 na 50, je dôležité, aby si skončila s niekým, kto ťa miluje bez ohľadu na to, koľko budeš mať problémov.

zdroj: unsplash.com

Strelec:

Si optimistická a radostná, miluješ zábavu a tieto typy osobnosti sa majú tendenciu priťahovať sa. Ale rovnako ako zábava je vo vzťahu hĺbka, vážnosť a stálosť. Čo teda potrebuješ je niekto, kto s tebou zdolá všetky problémy s iskrou a humorom ale aj s vážnosťou.

Kozorožec:

Tvoja nezávislosť a sebestačnosť je jedna z najdôležitejších vecí na tebe a to je fantastické. Ale randiť s ľuďmi, ktorí sú tiež nezávislí môže znamenať to, že váš vzťah pôjde dopredu slimačím tempom. Ty potrebuješ niekoho s kým budeš stále v niečom novom a stále budeš robiť progres.

Vodnár:

Randíš s ľuďmi, ktorí sa cítia s tebou bezpečne a pod kontrolou, lebo vedia, že im nič nehrozí. Musíš však byť s niekým, kto od teba neutečie hneď ako povieš: „Mám ťa rada.“

Ryby:

Si vždy ochotná pomáhať ľuďom bez ohľadu na to, aby si niečo čakala. Problém je v tom, že veľa ľudí si myslí, že si ľahko manipulatívna. Správna láska je taká, ktorá rešpektuje tvoju nežistnosť a nebude ťa využívať.

Zdroj: thoughtcatalog.com  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.