Nemala by si sa ospravedlňovať za niečo, čo cítiš. Keď ťa niečo rozplače, neospravedlňuj sa. Potrebuješ to zo seba dostať von. Keď si pri niekom veľmi šťastná, neospravedlňuj sa, užívaj si pozornosť druhého človeka. Keď ťa niečo nahnevá, daj to najavo, aby ľudia vedeli, čo ťa hnevá a mohli to zmeniť.

Život nie je na to, aby si sa stále ospravedlňovala za to, čo cítiš a ako sa máš. Život je od toho, aby sa užíval a aby si v ňom bola spokojná. Nemôžeš byť ako stroj, ktorý nič necíti, keď toho cítiš veľa.

Ak niekoho príliš miluješ, tvoja láska môže uzdravovať. Nie všetci ľudia dokážu milovať celým svojim srdcom. Popálili sa mnohokrát a na to, aby ľudí mali radi, potrebujú čas. Ty svoj čas máš. Vnútri seba. Odpustila si všetkým ľuďom, ktorí ti ublížili a pohla si sa ďalej.

Nechala si svoje srdce otvorené napriek tomu, ako sa k tebe muži zachovali.

Nemôžeš sa ospravedlňovať za to, že miluješ. Keby si nemala milovať, čo iné by si mala robiť? Láska pre teba znamená veľa a si šťastná, že ju môžeš oslavovať každý deň. V maličkostiach. Keď vidíš, ako sa dvaja starší ľudia držia za ruky. Keď si uvedomíš, že aj tá žena v banke má doma niekoho, kto ju čaká. Keď sa usmeješ na svojich blízkych a oni sa tešia z tvojej pozornosti. Keď uvidíš ako svieti slnko.

Pozri, ani to slnko sa neospravedlňuje za to, že svieti. Jednoducho robí to, čo má rado. Ani ty sa neospravedlňuj za to, že ľúbiš.

Jediný, kto sa môže ospravedlňovať je muž, ktorý ťa mal a nevidel, akú veľkú lásku pre neho máš. Ako moc si ho ľúbila a že si s ním plánovala budúcnosť. Svoje srdce by si mu dala ako na dlani a on sa k tebe zachoval zle. Rob všetko, čo cítiš, drahá žena, len nikdy nie to, že budeš ospravedlňovať svoje city.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.