Vodnár

Ako najväčší snílek z celého zverokruhu máš hlavu stále v oblakoch. Pokiaľ sa rozhodneš byť s niekým vo vzťahu, stáva sa z teba veľmi loajálny partner, teda pokým ten druhý neobmedzí tvoju osobnú slobodu. Si nezávislá a nedovolíš nikomu aby tebou manipuloval. Ak sa o to niekto pokúsi, rýchlo sa stiahneš a ochladneš. Potrebuješ partnera, ktorý bude toto chápať a ty mu dovolíš vstúpiť do tvojho sveta.

Ryby

Ako najemotívnejšie znamenie zverokruhu, môže byť pre teba táto vlastnosť požehnaním ale aj kliatbou. Na jednej strane dokážeš nádhere prejaviť všetky svoje pozitívne emócie, lásku a náklonnosť, no spolu s tým sa aj delíš o svoj hnev a iné negatívne emócie. A na tvojho partnera to občas môže byť priveľa.

Baran

Si skvelá poslucháčka a nemáš problém svojho partnera zahrnúť všetkou pozornosťou a láskou. A to je bezpochyby dobrá vlastnosť, teda až kým to s ňou nezačneš preháňať. Mohlo by sa stať, že tvoj partner nadobudne pocit, že sa ho snažíš vychovávať a neustále nad ním dozerať.

Býk

Svoje korene máš hlboko v zemi. Si loajálna a vyžaduješ dlhodobé vzťahy. Problém však zvykneš mať s odpúšťaním. Tvoj partner sa ti nebude donekonečna ospravedlňovať za chyby , ktoré urobil v minulosti a dokazovať ti, že za to stojí. Skús byť menej tvrdohlavá a nauč sa odpúšťať.

@danielaftcr #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženec

Miluješ vzrušenie a zmenu. Rada si ulietavaš na krátkodobých flirtoch, pretože nenávidíš monotónnosť. A práve preto máš všeobecný problém so vzťahmi. Chtiac nechtiac sa každý vzťah „zabehne“ a nadobudne svoju každodennú rutinu. Presne tohto sa obávaš a preto ich rada striedaš.

Rak

Presne ako zviera podľa, ktorého si pomenovaná. Navonok tvrdý pancier a pod ním citlivá a jemná. Ak sa dáš s niekým do vzťahu a zamiluješ sa, dokážeš na ňom visieť večne. A to aj po tom, čo sa rozídete. Trápiš sa ešte dlho a nedovolíš nikomu novému aby vstúpil do tvojho života.

Lev

Na začiatku sa tváriš veľmi sebavedomo. Je všeobecne známe, že lev má veľké ego. Problém vo vzťahu môže nastať na začiatku, kedy ešte nie si dostatočne otvorená svojmu partnerovi, a tak sa pred ním tváriš na niečo, čo nie si. Po čase, keď pochopíš, že mu môžeš veriť a nezradí ťa, dokážeš vytvoriť dlhodobý a úprimný vzťah založený na láske a porozumení.

Panna

SI perfekcionistka a tvoj partner si môže tlieskať už len za to, že sa mu podarilo dostať ťa na prvé rande. Keď prešiel tvojim prísnym výberom, má vyhraté. Avšak dávaj si pozor na to, ako sa dívaš na ľudí. Nik nemá rád ak ho niekto iný prehnane analyzuje.

@ginalouisehodder #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Váhy

Jednoznačne vedieš, čo sa týka úspešnosti tvojich vzťahov. Zakladáš si na tom aby boli kvalitné a presne také, ako majú byť. Trápiť sa začneš vtedy, keď si uvedomíš, že ťaháš za kratší koniec, a si to práve ty, kto sa snaží všetko zachrániť. Nauč sa stanoviť si hranice a prijímať rovnako ako aj dávať.

Škorpión

Hovorí sa, že si najvášnivejším znamením zverokruhu. Niečo na tom bude. Tvoje vzťahy sú veľmi intenzívne. Miluješ naplno a celým svojim telom a dušou. Avšak pozor na to, keď ťa niekto sklame. Naveky u teba skončil a nie je cesty späť.

Hold me ! ☀👙👓 @rocky_barnes #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Strelec

Vieš sa ľahko poblázniť. Nasadíš ružové okuliare a zrazu nevnímaš svet. Tvoj partner sa stane stredom tvojho vesmíru a ty si mu ochotná dať všetko na svete. Daj si však pozor, aby ťa láska neoslepila natoľko, že to všetko daruješ nesprávnej osobe.

Kozorožec

Máš stanovené životné miľníky, ktoré potrebuješ dosiahnuť. Keď príde čas na rodinu a vážny vzťah (podľa teba) nevenuješ toľko času správnemu výberu partnerovi. Nechcem tým povedať, že berieš, čo príde, ale zrazu si ochotná poľaviť zo svojich nárokov, len preto, aby tvoj život vyzeral dokonalo navonok. Aj keď to vnútri vzťahu také ružové vôbec byť nemusí.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.