Priatelia nemôžu spávať spoločne na jednej posteli čo najbližšie. 

Priatelia nemajú navzájom vtipkovať o tom, že so sebou flirtujú. 

Priatelia sa nemajú bozkávať a potom sa tváriť, že sa nič nestalo. 

Priatelia nemajú byť tak blízko pri sebe, aby sa nestali niečím viac. 

Nemám tušenie, prečo stále niečo predstierame. Predstierame, že sme len priatelia, pričom je zrejmé, že máme k sebe veľmi blízko. Stále mi píšeš. Posielaš mi tvoje fotky bez trička, chváliš mi vlasy, môj štýl, moje oči. Je jasné, že si ku mne priťahovaný rovnako ako ja ku tebe.

Chcem od teba viac než priateľstvo. Chcem romantiku. Chcem skutočný vzťah.

Správame sa, akoby sme spolu randili. Všetci naši priatelia to tiež vidia. Stále sa pýtajú, kedy sa stretneme, pretože chémia medzi nami je viditeľná. Vedia, že patríme k sebe. Ale prečo hráme tieto hry, kde nikde nepriznáme naše city?

Som unavená z toho, že tvoje náznaky hovoria niečo iné, ako tvoje slová.

Priatelia spolu navzájom neflirtujú. Nie takým spôsobom, ako to robíme my.  Nedržia sa celú noc za ruky a nehovoria o vzťahoch.

Nepozerajú sa na seba tak, ako to robíme my. Nemajú pri sebe taký pocit, ako máme my dvaja.

Presne toto je ten dôvod, prečo spolu priatelia nemôžu flirtovať. Pretože viem, že ma máš radšej ako priateľku. Cítim to, vieš to aj ty. Takže na čo čakáme? Prečo klameme samých seba?

Jedna moja časť sa obáva, že nehľadáš vzťah. Že sa ti páčilo mať ma len občas – no nikdy by si ma nechcel ako priateľku. Pravda je možno taká, že so mnou flirtuješ pre zábavu, pretože si myslíš, že je to neškodné a neublíži to nikomu z nás.

Mám strach, ak by som ti povedala, ako sa pri tebe cítim, že ťa stratím. Pretože ťa nechcem stratiť. Ale nechcem pokračovať v tom, že budem len tvoja priateľka.

Chcem viac. Chcem od teba všetko.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.