Niektorí ľudia sú viac nedôverčiví ako býva bežné. Buď sú takí prirodzene, alebo mali skúsenosť, ktorá ich núti sa pred ľuďmi viac chrániť. Problém je, ak takáto dôvera chýba vo vzťahu, pretože práve tá by mala byť pilierom šťastného vzťahu. Vieš, ktorých 6 znamení má s dôverou problém? 

Škorpión

Škorpión má problém s dôverou najmä vo svojich milostných vzťahoch. Nedarí sa mu posúvať vzťah vpred iba preto, lebo má strach úplne veriť svojej polovičke. Ak by partner domov meškal, hneď by bol podozrivý z nevery. Je veľmi ťažké získať si jeho dôveru a trvá to doslova roky.

Rak

Podobne ako Škoripón, aj Rak má problém s dôverou v oblasti lásky. Aj keď si nemyslí pri každej príležitosti, že je podvádzaný, jeho nedôvera narastá s nedostatkom pozornosti. Potrebuje sa stále uisťovať, že je milovaný, vtipný, očarujúci, … jednoducho neustálu spätnú väzbu a kontakt. Ak jej má nedostatok, začína človeku nedôverovať.

Býk

Toto znamenie prejavuje svoju nedôveru žiarlivosťou. Ak nemá pocit, že je partnerovou prioritou číslo jeden, nastupuje závisť. Aj keď chápe, že každý má svoj osobný život, potrebuje cítiť, že je pre niekoho dôležitý. Pocit zanedbanosti vedie k tomu, že viac svojej polovičke neverí.

Ryby

Keď Ryba prechádza vzťahovou traumou, trvá celú večnosť, kým sa z toho dostane. Podľa nej by si nikto nemal byť vo vzťahu 100 % istý druhým človekom, a keď to už vyzerá, že niekto spĺňa všetky jej požiadavky, utečie. Ak už bola vo vzťahu sklamaná, nikdy viac nebude niekomu veriť úplne.

Váhy

Váha, ktorá je poznačená zlým rozchodom, má kontraproduktívny spôsob riešenia nových vzťahov – všetko zrýchľuje. Ak to druhá osoba emotívne nezvláda, Váha sa rýchlo stiahne skôr, akoby mu začala veriť. Je to jej spôsob ochrany pred ublížením.

Panna

Podobne ako Váhy, aj Panna má problém niekomu veriť, ak už zažila sklamanie. Narozdiel od nej však veľmi ťažko dáva niekomu druhú šancu a získať si jej dôveru je veľmi ťažké. Aj keď sa zdá, že je vo vzťahu šťastná, vynoria sa jej spomienky a „radar“, ktorý ju upozorní na to, aby si dávala pozor.

 

Zdroj: apost.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.