godandman.com

Ten pravý či pravá stále nechodí? Možno si myslíte, že to nie je vaša vina. V skutočnosti však na tom máte svoj podiel aj vy.

Najhoršie sa cítia asi ženy, ktoré majú okolo seba kopec zamilovaných párov. Ich spolužiačky sa už dávno vydali, niektoré majú za sebou už pár pôrodov a ony stále čakajú. Niektorým samota úplne vyhovuje a nepotrebujú mať pri sebe partnera. Ale väčšina z nich stále dúfa, že ich nájde muž, s ktorým si budú môcť založiť rodinu. Prečo však stále ostávajú samy?

Spôsobov, ktorými sabotujete lásku, môže byť niekoľko. Tu je päť najčastejších chýb, ktorými si lásku možno od seba odháňate aj vy.

#1 V každom mužovi sa snažíte nájsť toho pravého

Photo by Pete Bellis on Unsplash

Muži sa, narozdiel od žien, nemajú kam ponáhľať. Ak všetko ide podľa plánu, sú schopní splodiť potomka aj vo vysokom veku. U žien to však neplatí. Nejedna žena znervóznie, ak jej začnú biologické hodiny tikať akosi prirýchlo. Vtedy začína vidieť toho pravého v každom mužovi, ktorý sa mihne okolo nej. A to ich zákonite odplaší.

#2 Ignorujete svoje emocionálne potreby

Neraz sa stáva, že ženy sa vydajú, pretože ich tlačí čas. Takéto vzťahy nie sú však založené na láske, dôvere a vzájomnom prepojení. Ak vám vo vnútri blikajú všetky možné kontrolky, počúvajte ich. Radšej buďte sama, než vo vzťahu, v ktorom by ste sa len trápili.

#3 Chýba vám trpezlivosť

Photo by Eric Ward on Unsplash

Tak veľmi to chcete, že začnete tlačiť na pílu. I keď nový vzťah môže byť za rohom, neustálym čakaním a nespokojnosťou so sebou ho od seba odoženiete. Zhlboka sa nadýchnite. Venujte sa sami sebe. Raz vám určite do cesty príde ten, na ktorého čakáte.

#4 Máte nesprávny prístup

Muži sa zhodnú na jednom. Najviac ich vie odplašiť žena, ktorá si okato hľadá manžela a otca svojich detí. Môžete sa stretnúť s naozaj skvelým chlapom. Ak si však s ním začnete plánovať budúcnosť už po prvom rande, zákonite utečie. Najmä keď mu budete hovoriť o plodných dňoch a zásnubách. To nevydrží naozaj nikto.

#5 Priťahujete to, čo vyžarujete

pixabay.com

Vrana k vrane sadá. To vieme všetci. Platí to pre všetky oblasti a vzťahy teda nie sú výnimkou. Ak sa bojíte, že ostanete sama, skutočne vám hrozí tento scenár. Vyžarujete zo seba energiu strachu a obáv a tie sa skôr či neskôr určite zhmotnia do skutočnosti. Preto ak túžite mať partnera, skúste sa uvoľniť. A užívať si každý okamih bez partnera, ktorý sa možno už nikdy nebude opakovať.

zdroj: yourtango

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating