Ani rozchod s milovaným partnerom ťa nedokáže zasiahnuť tak, ako odlúčenie s tvojou najlepšou kamarátkou. Máš pocit, akoby bola duch, pretože ona žije, no vieš, že sa už nikdy viac nestretnete. Ostali ti len krásne spomienky, fotky a videá, na ktorých je vidno, aké ste boli bláznivé. Najťažšie je pre teba fakt, že ju už nikdy viac nemôžeš kontaktovať. A to ti spôsobuje nesmiernu bolesť.

Nezáleží na tom, koho to bola vina. Záleží len na tom, že sa to skutočne stalo a už ju nikdy v živote neuvidíš. Mala by si mať na pamäti, že takéto zmeny sa stávajú a nebola by si vôbec prekvapená, keby sa dokonca aj presťahovala niekam inam.

Stále máš pocit, akoby neexistoval nikto, kto by ti vyliečil tvoje zlomené srdce. Za tvoju najlepšiu kamarátku nejestvuje náhrada a tak donekonečna budeš s ňou týchto porovnávať. Vieš, že to nie je správne, no čo ti už iné ostáva, keď sa nestretávaš s niekým, komu patrila polovica tvojho srdca?

Najťažšie si prechádzame odlúčením s takou najlepšou priateľkou, s ktorou sme každý deň nekonečne dlho četovali, označovali sa na fotografiách na Instagrame či sme jej zavolali, aby nám zlepšila náladu, keď sme boli nesmierne nešťastní. Pýtame sa sami seba, ako je možné, že sa táto dôvera, ktorú sme spolu budovali niekoľko rokov, dokázala zničiť za niekoľko dní. Je to také nespravodlivé.

View this post on Instagram

going CRAZY with your bff🤩 #goals

A post shared by BEST FRIEND GOALS💕 (@best.friends_goals) on

Zlatko neboj sa, je úplne normálne, ak si nešťastná a roníš slzy. Nedovoľ ostatným, aby ti hovorili, čo máš robiť a pokús sa na danú osobu nemyslieť. Viem, že to pre teba bude nesmierne náročné, no ver mi, raz opäť stretneš niekoho, komu bude patriť tvoje druhé ja. Možno nie hneď, no o niekoľko mesiacov, možno rokov sa to zopakuje. Pretože ak by bola osoba, na ktorú sa snažíš zabudnúť, tvojou pravou priateľkou, zostala by pri tebe do konca života. V tom predsa tkvie zmysel priateľstva. 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.