Baran:

Všetko najlepšie k tomu, že tento mesiac jednoducho bude patriť vám. V apríli budeš dôverovať svojej intuícii a začneš si možno aj niečo nové. Pozitívna zmena možno príde aj v oblasti financií.

Býk:

Tento mesiac ťa bude vyzývať k tomu, aby si sa sústredila na sebarozvoj. Si prirodzene obdarovaná intelektom a profesionálnym nasadením v práci. Objavia sa aj starí priatelia, ktorí ťa potešia.

Blíženci:

Čo môže povedať apríl? Tvoja dôvera sa bude viac rozširovať, tvoja radosť bude kvitnúť a budeš celkovo viac šťastnejšia. Tento mesiac bude aj o tom, aby si objavila tvoje talenty a hodnoty.

Rak:

Energetický rak sa bude cítiť tento mesiac veľmi silný – najmä pokiaľ ide o kariéru a verejnú mienku. Si vytrvalá, aby si si zlepšila verejnú mienku, ktorú si si možno v marci pokazila, alebo hneď druhého apríla. 🙂

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Tvoje priateľstvá budú v tomto mesiaci prekvitať, dokonca sa zúčastníš aj viacerých priateľských sedení a budeš obklopená ľuďmi, ktorých máš rada.

Panna:

Tento mesiac si budú panny testovať ich vytrvalosť, najmä v súkromnom živote. Bez ohľadu na to, čo sa stane, v apríli by mali byť Panny viac opatrnejšie a trpezlivejšie.

Váhy:

Tvoj romantický život bude práve v apríli dosť citlivý. Možno by pomohlo tvojmu priateľovi zdôrazniť viac romantiky alebo naznačiť,  že záujem a starostlivosť je dôležitá.

Škorpión:

Apríl je pre škorpióna veľmi energetický mesiac, ktorý podporuje rodinu, celkové zlepšenie kvality života – od cvičenia až po každodennú rutinu.

zdroj: stocksy.com

Strelec:

Jar vyzerá že bude obdobie ako stvorené pre strelca. Musíš mať na pamäti to, ak chceš získať lásku svojho života, musíš odhodiť strach a pustiť sa do toho po hlave. Apríl ti je naklonený.

Kozorožec:

V apríli sa sústredíš na to, aby si prinášala sviežu atmosféru, jarnú krásu a vďačnosť ľudom, ktorí si to zaslúžia. Všetko bude tak, ako má byť.

Vodnár:

Vodnári budú v apríli zaneprázdnení, budú sa sústrediť na prácu, kariéru a prinesie to aj nové projekty, ktorú prinesú zaslúžený zisk a odmenu.

Ryby:

V apríli budete mať šťastie. Apríl zvýši tvoju finančnú stránku, duchovnú stránku, partnerskú stránku a budeš sa len radovať. Ak sa príliš na to necítiš, môžeš si aj pokojne oddýchnuť na dovolenke.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.