Dnes a ešte veľa ďalších dní to bude v mojom živote o ňom. A ak tieto riadky budeš čítať aj ty, môjho srdca šampión, tak prosím pozorne.

Bolo viac mužov v mojom živote a asi si už počula ten vtip: „Celý život čakám na princa na bielom koni. Zatiaľ však prišli len tie kone.“ ;D Tak takto nejako som sa doteraz cítila ja. Poznáš ten pocit, keď proste len existuješ a ani si neuvedomíš, že to pravé, čo by ťa akým si spôsobom oživilo, si ešte nestretla? Ja som to začala zisťovať od 6.6. 2016. Keď som si poriadne uvedomila tento dátum, skoro som odpadla. Neviem či mám dohliadať na toľko šestiek v jednom dátume a brať to ako znamenie, alebo to len obísť. Pretože tento vzťah je akýsi iný.  V konečnom verdikte, nemyslím si, že kúzlo by som mala hľadať v troch šestkách. Ale v ňom.

Tohto chlapa môžem nazvať naozaj chlapom. Nemám z neho pocit, že v jeho hlave by nemal na všetko svoju kolonku a každú vec pekne usporiadanú. Práve naopak. Mám pocit, že rozumie všetkému, že rozumie aké je to milovať a čo to obnáša, a nerobí mu to problém ako 99% dnešným „chlapom“. Po jeho boku sa cítim sexy, krásna a milovaná. Ale tak zdravo. Keď sa pozriem do jeho očí, nájdem tam tú istotu. On chce mňa, ja jeho a nič viac netreba. Vôbec ma nezaujíma, čo si kto myslí, o nás hovorí, alebo aký má problém s tým, že sme spolu. Nech si melú, čo chcú. Keď ma pohladí, pobozká, objíme – prejde mnou toľko lásky, pretože vnímam ako do všetkého dáva svoje city, svoje srdce. A pri momentoch s ním celá kvitnem! Prúdi medzi nami telepatia, ale nie taká klišé, je neobyčajná. Je to telepatia, pri ktorej ti po chrbte prejde mráz, príde v situáciách, ktoré ti vybijú dych, zastaví sa čas, všetko okolo prestane existovať. Nebojím sa, že moje rozcuchané vlasy, odmaľovaná tvár, rozospatý výraz, rozmazaný make up kvôli plaču zo zlého dňa, sú veci, ktoré ho odlákajú. Pretože aj v týchto momentoch, mi vždy povedal aká som nádherná. Môžem byť pri ňom uvoľnená a svoja, byť tým, kým som a vždy ma bude ľúbiť. Má vytetované svoje meno v mojom srdci a už navždy bude. Nech sa deje čokoľvek. Milujem ho každou bunkou svojho tela, každý vlasom, celým srdcom od hlavy až po päty.
tumblr_mk8p4w1ZXT1qgsxiyo1_500foto: soundthat.tumblr.com

Naučil ma žiť tak ako chcem vďaka tomu, že mi dal istotu a lásku. Naučil ma lietať a aj to, že normálny chlap ešte behá po svete. 😀 Dal mi vieru v to, čo robím, dáva mi pohon do každého dňa, aby som si stála za tým čo chcem a makala na tom. Lebo chce, aby som bola šťastná. A ak to čítaš, zlatko, som tá najšťastnejšia. Deň kedy ma prvýkrát pobozkal som otvorila knihu o princovi a princeznej v dnešnom skazenom svete. A každý deň čítam ten najkrajší príbeh písaný mnou a ním. A ak budem mať to nešťastie, že sa tie riadky dopíšu, skončia a kniha sa zavrie, nikdy nebudem ľutovať, že jemu som dala všetko, že som tú knihu čítala až do konca, že som ho milovala a rozdala sa. Lebo za to stál. A stojí každým dňom viac.

A ako vždy, dám ti teda pár riadkov, z ktorých si môžeš niečo zobrať do Tvojich ďalších dní. Zaslúžiš si byť milovaná rovnako ako ja. Takže pusti k sebe len toho princa, ktorý síce dnes už nepríde na koni, ale zoberie tvoje srdce a bude ho chrániť celým svojím ja. Dá ti možnosť plne sa nadýchnuť s najpevnejším základom do zajtrajšku. A ver mi, naozaj existuje!

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk


foto: elitedaily.com

Komentáre