Instagram/steph.p.hair, wellaeducationsuisse

Hneď na začiatku januára sme ti predstavili vlasové trendy, ktoré môžeme počas roka 2021 očakávať. Všetko sa rýchlo mení a rozvíja a výnimkou nie sú ani také farby na vlasy. Rady by sme ti preto doplnili niekoľko hot trendov, ktoré by si v najbližších týždňoch mala určite vyskúšať.

Keďže sú kaderníctva už otvorené, so svojou kaderníčkou môžeš vymýšľať, čo sa ti len zachce. Teraz je ideálny čas aj na nový farebný odtieň tvojej koruny krásy. Klasické odtiene si nechaj radšej na zimné a mdlé obdobie. Teraz vsaď na farby a privítaj teplé počasie vo veľkom štýle.

Pastelová balayage

Balayage patrí k veľmi obľúbeným účesom a dá sa urobiť takmer z akoukoľvek farbou. Klasické odtiene nahraď pastelovými farbami, ktoré vyzerajú naozaj úžasne.

Sand tropez (Winter blonde)

Odtieň Sand tropez môžeme prirovnať ku špinavému blond. Nájdeme v ňom odtiene piesku, od ktorého je odvodený aj samotný názov. Namiesto klasickej blond alebo hnedej zaujímavá náhrada, čo povieš?

Biela blond

Tento odtieň možno nepristane úplne každej a ak máš teraz čierne vlasy, je nám jasné, že ich nezmeníš za bielu blond. Ide však o naozaj trendy farbu, ktorá je veľmi obľúbená. Vyžaduje si aj zvýšenú starostlivosť, takže mysli aj na to.

Golden Peach

Zlatá broskyňová trendy je veľmi zaujímavá a určite si ňou získaš pozornosť všade, kam prídeš. Ak si netrúfaš prefarbiť celú hlavu, použi ju aspoň v balayage alebo v ombré.

Rose Gold

Ružové zlato nie je populárne len pri výbere šperkov, ale aj farebných odtieňov vlasov. Túto farbu môžeš nájsť v rôznych prevedeniach, ako jemnejšiu aj sýtejšiu. Taktiež ide o vhodný farbu na balayage a ombré.

Peekaboo

Na záver sme si nechali najväčšie prekvapenie. Na prvý pohľad vyzerajú vlasy úplne bežne, no keď si ich nadvihneš, odkryješ netradičný účes. V tomto prípade sa môžeš vyblázniť aj s farbami, pretože keď nebudeš chcieť, svoje malé tajomstvo nikomu neukážeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty