instagram.com/krasotika.sk instagram.com/lucidstyle_official

Make-up, púder, rúže, lesky či špirála sú prirodzenou súčasťou každej ženskej kozmetickej taštičky. Chceme sa páčiť nie len svojmu okoliu, ale hlavne samej sebe. Občas máš chuť upútať sýtymi ružovými perami, niekedy zas splynúť s jemnými neutrálnymi a inokedy príde čas na poriadne zvodné červené.

Výber rúžu treba poriadne zvážiť. Základné kritériá, ktoré by mal rúž spĺňať, sú aj tvojimi požiadavkami, ktoré od rúžu očakávaš. Mal by vydržať dlho a nerozmazať sa po prvom napití z pohára, poriadna pigmentácia nikdy nie je na škodu, a ten najlepší nevchádza ani do vrások a svoj tvar drží aj pri najvyšších teplotách. Pretože s blížiacim sa letom, odkladaním rúšok v exteriéri je potrebné vybaviť svoju kozmetickú sadu poriadnou zásobou tých najlepších a najkrajších odtieňov.

Tekuté matné rúže sú výborným pomocníkom a hodia sa do každej kabelky. Ich pigmentácia je výborná a nanášanie jednoduché. Ich aplikovanie zvládneš aj cestou v aute. Toto je 5 tekutých rúžov, ktoré tieto body spĺňajú a do ich farieb sa jednoducho zamiluješ.

Krasotika

Maybelline

Bourjois

Nyx cosmetics

Catrice

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty