Hľadáš inšpiráciu na halloweensky look??

Halloween už dávno nie je sviatkom oslavovaným iba v Amerike. Aj keď u nás sa oslavuje menej. To však nezabránilo našim youtuberkám trošku sa popasovať aj s takýmto typom líčenia.  Nechýbala ani fantázia, precíznosť, kreatívnosť. Niektoré „umelecké diela“ až vyrážajú dych.

Chceš aj ty vyniknúť na party v dave s neónovou lebkou alebo s maskou klauna či kostry? Si na správnom mieste. Halloween nepozná hranice. K týmto dielam ti nebude treba ani kostým. Iba trošku trpezlivosti a nikto ťa nespozná. Preto sa poriadne vyblázni. Ja si myslím, že sa to babám podarilo a výsledok stojí zato. Nemyslíš?

Tu je niekoľko ukážok tých najlepších z najlepších.

Makeup by @cashmoneymanda 🌹

A post shared by Halloween makeup!🎭💍 (@_halloween_make_up_) on

 

#Repost @darayanza (@get_repost) ・・・ THROWBACK LAST YEAR HALLOWEEN 💥💥 ————————————– Makeup by me ( @mantikamakeup ) Muse : @prhasbi 🙋🙋suwunnnn bii ________________________ ALL SFX STUFFS belinya di @makeupuccino 😍 . . . #halloweenmakeup #joker #jokermakeup #halloweenideas #makeupmalang #makeupsfxmalang #facepaintingmalang #muamalang #setterspace #hudabeauty #malangvidgram #makeupartist #makeupmalang #bvloggerid #vloggerID #vloggermalang #eyemakeup #instabeauty #makeuptutorial #youtuberindonesia @indobeautygram #indobeautygram #indobeautyvlogger #makeupideas #beautylosophy #IVGbeauty #beautysquadid #bunnyneedsmakeup #vloggerindonesia #featuredmua #vloggermalang #ibv #halloweenmakeup

A post shared by Indomakeup Squad (@indomakeup_squad) on

https://www.instagram.com/p/BaJ0Sb5nUj-/?taken-by=michellejumes

Makeup by @rvondark⚘

A post shared by Halloween makeup!🎭💍 (@_halloween_make_up_) on

Makeup by @brodiemayhewmua ❤

A post shared by Halloween makeup!🎭💍 (@_halloween_make_up_) on

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.